Ed Sheeran z nowym rekordem w Spotify! Te liczby robią wrażenie!

2017-09-25 18:16
Ed Sheeran z nowym rekordem w Spotify! Te liczby robią wrażenie!
Autor: 0000001/Reporter Ed Sheeran z nowym rekordem w Spotify! Te liczby robią wrażenie!

Ed Sheeran pobił kolejny rekord w Spotify! Siła piosenek rudzielca z Wielkiej Brytanii jest nieprawdopodobna. Sprawdźcie, ile razy odtworzyliśmy Shape Of You.

Ed Sheeran na tronie! To nie kolejna rola w Grze o Tron a rekord w Spotify. Od 22 września, tytuł najczęściej odtwarzanego utworu w serwisie Spotify należy do sympatycznego rudzielca i utworu Shape Of You. Hit brytyjskiej gwiazdy został odtworzony przez użytkowników serwisu 1 318 420 396 razy, pobijając tym samym poprzedni rekord, który należał do Drake’a i utworu One Dance (utwór obecnie ma 1 317 143 742 odtworzeń).

Shape Of You w liczbach

Dodatkowe statystyki wyglądają następująco i robią kolosalne wrażenie:

  •  Ed Sheeran jest obecnie najczęściej odtwarzanym artystą na świecie, z ponad 40 milionami słuchaczy miesięcznie
  • Ed Sheeran jest drugim najczęściej słuchanym artystą w historii na Spotify, z ponad 10 miliardami odtworzeń (na pierwszym miejscu pozostaje kanadyjski raper Drake).

Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY]

Autor: brak danych

  Ed Sheeran w Warszawie 2018 wystąpi dwa razy! Pierwszy koncert Eda Sheerana w Polsce na stadionowej trasie odbędzie się 11.08.2018, a drugi dzień później - 12.08.2018. Organizatorzy spodziewali się, że wejściówki wyprzedadzą się w błyskawicznym tempie, dlatego też

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze