Ed Sheeran - wszyscy artyści z płyty No.6 Collaborations Project. Głosowanie na najlepszą piosenkę!

2019-07-16 15:42 A.D.
Ed Sheeran
Autor: East News / CapitalPictures/face to face

Ed Sheeran potrafi zachwycić nie tylko na koncertach. Jego najnowsza płyta to 15 muzycznych kompozycji, które wzruszają, bawią i porywają do tańca. Każda z nich jest wyjątkowa również za sprawą zaproszonych gości. Który numer jest najlepszy? O tym możecie zdecydować wy! Oddajcie swój głos na ESKA.pl!

Ed Sheeran to artysta powszechnie uważany za najpopularniejszego na świecie. Nic więc dziwnego, że do współpracy przy nowym albumie mógł zaprosić największe gwiazdy muzyki. Camila Cabello, Cardi B, Justin Bieber czy Skrillex, to tylko niektóre z nich. Piosenki różnią się od siebie niczym dzień od nocy i każda z nich oczarowała inną grupę fanów. Która jest wasza ulubioną? Na ESKA.pl możecie wziąć udział w naszym głosowaniu i zdecydować, który duet wyszedł Sheeranowi najlepiej! 

Zobacz też: Ariana Grande w Polsce 2019: fani szykują niezwykłą niespodziankę! O co chodzi w akcji?

No.6 - głosowanie na najlepszy duet z płyty

Jak tłumaczy Ed Sheeran – „W 2011 roku stworzyłem EPkę o tytule „No.5 Collaborations Project”. Od tamtej pory zawsze chciałem zrobić coś podobnego, więc podczas mojej ostatniej trasy koncertowej rozpocząłem projekt „No.6”. Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem, to była świetna zabawa. Teraz to wy możecie zadecydować, który utwór z płyty podoba się wam najbardziej! Wystarczy wziąć udział w poniższej ankiecie. 

Najnowsze