Taco Hemingway niespodziewanie powraca z nową płytą! Kiedy premiera POCZTÓWKI Z WWA, LATO '19?

2019-07-16 14:28
Taco
Autor: Materiały prasowe

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Muzyk lubi zaskakiwać swoich fanów, a nad utworami pracuje zazwyczaj w tajemnicy. 16 lipca na swoim Facebooku ogłosił, iż już niebawem będziemy mogli kupić jego nową płytę! Co już wiemy o albumie POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Taco Hemingway wydaje nową płytę. Artysta 16 lipca poinformował fanów o swoim nowym wydawnictwie zatytułowanym POCZTÓWKI Z WWA, LATO '19. Artysta o swoim nowym albumie pisze:

Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała “Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych “Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty. Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym.

Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato.

POCZTÓWKI Z WWA, LATO '19 - tracklista

01. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI
02. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE feat. ?
03. LECI NOWY FUTURE
04. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. ?
05. WWA VHS feat. ?
06. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)
07. WUJEK DOBRA RADA
08. TIJUANA feat. ?
09. SANATORIUM feat. ?
10. ALERT RCB feat. ?
11. KABRIOLETY

POCZTÓWKI Z WWA, LATO '19 - premiera

Edycja limitowana zawiera dwa dodatkowe utwory. Możecie ją zamówić już teraz w oficjalnym sklepie artysty. Premierę krążka zaplanowano na sierpień 2019.

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze