Ed Sheeran w Polsce - ważne zmiany dotyczące biletów na koncerty w Warszawie

2018-07-03 12:41
Ed Sheeran w Polsce - ważne zmiany dotyczące biletów na koncerty w Warszawie
Autor: Fot. mat. prasowe/Eventim

Posiadasz bilety na koncert Eda Sheerana w Warszawie? Sprawdź najnowsze informacje dotyczące zmian, które można wprowadzać w swoich wejściówkach.

Koncerty Eda Sheerana w Polsce odbędą się już 11 i 12 sierpnia. Artysta zagra w Warszawie na PGE Narodowym. Kilka tygodni przed koncertami organizatorzy wydali ważne dla uczestników oświadczenie dotyczące biletów. "Ze względu na pojawiające się liczne prośby dotyczące zmiany danych osobowych na biletach na nadchodzące koncerty Eda Sheerana w Polsce oraz ze względu na napływające z innych krajów liczne doniesienia o fanach, którzy nie zostali wpuszczeni na koncerty z powodu niezgodności danych osobowych na biletach, management Artysty podjął decyzję o wprowadzeniu możliwości zmiany danych osobowych na bilecie."

Ed Sheeran - bilety na koncert w Polsce [ZMIANY]

Możliwa jest tylko i wyłącznie jedna zmiana danych osobowych na pojedynczym bilecie, a prawo to przysługuje tylko i wyłącznie osobom, które dokonały zakupu na Eventim.pl. Wszystkie osoby, które z przyczyn losowych chcą dokonać takiej zmiany, proszone są o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem w zakładce „ZMIANA DANYCH”. Osoby, które dokonały zwrotu biletów ze względu na wcześniejszy brak możliwości zmiany danych osobowych, proszone są o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem w zakładce „DOKONAŁEM ZWROTU”.
 
Koncert Eda Sheerana przeniesiony... z powodu drzew! O co chodzi?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze