Czego słuchają w różnych krajach? W Polsce bez zaskoczenia

2018-07-10 14:41
Czego słuchają w różnych krajach? W Polsce bez zaskoczenia
Autor: fot./screen/youtube.com/Ed Sheeran Ed Sheeran - Perfect

Jaka jest najpopularniejsza piosenka w Polsce? Gdzie króluje Ed Sheeran? Co zaskakuje na pierwszym miejscu w Szwajcarii? Na ESKA.pl dowiecie się, jakich piosenek słuchają mieszkańcy różnych państw.

Czego słuchają w różnych krajach? Chyba każdy wielbiciel muzyki musi sobie czasem zadawać takie pytanie. Jest ono o tyle ciekawsze, że notowania list przebojów mogą się czasem zmieniać z dnia na dzień. Najświeższe zestawienia prześledzili twórcy kanału Current Chart. Sprawdzili oni, co ostatnio królowało wśród słuchaczy kilkunastu państw. Na początku możemy wam zdradzić, że w Polsce zaskoczenia nie ma.

Shawn Mendes spadł ze sceny! To musiało boleć...

Najpopularniejsze piosenki na świecie - czego się słucha?

Lista Current Chart jest bardzo ciekawa i nieraz potrafi zaskoczyć! Na przykład najpopularniejszą piosenką w Szwajcarii. Mieszkańcy tego kraju w czerwcu słuchali najchętniej piosenki... Rosjanina! Raper Capital Bra od 7 roku życia mieszka w Niemczech, ale urodził się w małej miejscowości na Syberii. W swoich piosenkach podkreśla rosyjskie pochodzenie. Widać to chociażby w kawałku One Night Stand, który obecnie króluje w Szwajcarii. Ze względu na niektóre treści, teledysk jest przeznaczony dla osób 18+.

Ciekawe jest też to, gdzie darzy się największym uwielbieniem piosenkę Perfect Eda Sheerana. Okazuje się, że Brytyjczyk podbił serca mieszkańców Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Może teledysk z zimowymi szaleństwami przynosi im chwilowe wytchnienie od upałów?

A jakiego utworu najchętniej słuchaliśmy w Polsce? Tu nie powinno być zaskoczenia. To Tamagotchi - największy hit duetu Taconafide. Zakochaliśmy się w wersji piosenki, w której raperów wspomaga Dawid Podsiadło.

A jak jest w innych państwach? Na liście Current Chart jest kilkanaście krajów. Zobaczcie, gdzie czego słuchają.

Jakie płyty kupuje się najczęściej w twoim województwie! Sprawdź, czy też je masz

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze