Ed Sheeran w Polsce 2015: bilety na koncert wyprzedane? Jest dodatkowa pula biletów na występ Sheerana! [VIDEO]

2014-10-15 16:41

Bilety na koncert Eda Sheerana w Polsce 2015 rozeszły się błyskawicznie. Czy można jeszcze kupić bilety na jedyny koncert wokalisty w naszym kraju? Czy organizatorzy puszczą dodatkową pulę biletów na występ Sheerana? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Koncert Eda Sheerana w Polsce 2015 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czy są jeszcze bilety? Wejściówki na występ Eda na warszawskim Torwarze rozeszły się w błyskawicznym tempie już w pierwszym dniu ich sprzedaży. Organizatorzy chyba nie spodziewali się tak ogromnego zainteresowania.

>>>Ed Sheeran w Polsce akcje fanów przed koncertem<<<

>>>Ed Sheeran - zobacz 5 powodów, dla których musisz zobaczyć najnowszy teledysk Sheerana - Thinking Out Loud<<<

Bilety na koncert Eda Sheerana w Warszawie trafiły do sprzedaży w środę 17 września 2014. Wejściówki na występ wokalisty rozeszły się w kilka godzin w internetowych systemach sprzedaży. W miesiąc od tego wydarzenia okazało się, że organizatorom udało się zorganizować drugą pulę sprzedaży. Bilety na koncert Eda Sheerana będzie można kupić dodatkowo 16 września 2014.


 
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Post użytkownika klub Stodoła.Udało się Wam zdobyć bilet na koncert Eda Sheerana w Warszawie? Jeśli nie 16 października będziecie mieli na to prawdopodobnie ostatnia szansę. Powodzenia!

> zobacz Ed Sheeran - SingRC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze