Ed Sheeran - Sing: nowa piosenka to pierwszy singiel z nowej płyty X! Posłuchaj na ESKA.pl [AUDIO]

2014-04-07 23:12

Na ESKA.pl nowości muzyczne 2014 od Eda Sheerana. Sing to nowa piosenka wokalisty i zarazem pierwszy singiel z nowej płyty zatytułowanej X - do posłuchania już teraz na naszej stronie. Mamy dla Was także okładkę singla, jego zapowiedź z YouTube i szczegóły dotyczące drugiego w karierze albumu Eda Sheerana. Dzieje się!

Nowości muzyczne 2014 serwuje nam Ed Sheeran. Tak, znamy tytuł nowej piosenki Eda Sheerana na 2014 rok. Sing to pierwszy singiel z drugiej płyty wokalisty zatytułowanej X. Zacznijmy jednak od początku. Utwór Sing premierę zaliczył 7 kwietnia 2014 na antenie jednej z brytyjskich rozgłośni radiowych. Tak prezentuje się okładka do Sing.


fot. okładka singla

Oczywiście znamy też pierwsze szczegóły dotyczące płyty X Eda Sheerana. Jak się okazuje krążek będzie formą spowiedzi Eda z... jego zakończonych związków. Jeśli spotykasz się z piosenkarzem, bądź przygotowany na to, że napisze o tobie piosenkę - powiedział Ed Sheeran w wywiadzie dla Billboard.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Nowa płyta Eda Sheerana zatytułowana X pojawi się na sklepowych półkach 23 czerwca 2014 roku. Poprzedni, debiutancki album gwiazdy o nazwie + dał nam takie hity jak The A Team czy też Lego House.