Ed Sheeran

i

Autor: fot. Bulls Ed Sheeran

Ed Sheeran & Rudimental - Bloodstream: nowy singiel Sheerana. Bloodstream w odświeżonej wersji [AUDIO]

2015-02-12 13:28

Ed Sheeran z Rudimental w Bloodstream to nowa, singlowa propozycja od brytyjskiego wokalisty. Jak brzmi Bloodstream w odsłonie Rudimental remix? Posłuchajcie już teraz audio Ed Sheeran & Rudimental - Bloodstream na ESKA.pl i sprawdźcie, jak numer brzmiał wcześniej. Będzie hit?

Ed Sheeran i Rudimental połączyli siły i prezentują audio Bloodstream. Kawałek można uznać za nową piosenkę Eda Sheerana na 2015 rok, bo w takiej wersji tego numeru jeszcze nie słyszeliśmy. Bloodstream w odsłonie z płyty X to nieco spokojniejsze nagranie niż to w remiksie Rudimental. To właśnie odświeżone podkręconym tempem i delikatnymi bitami Bloodstream zostało kolejnym singlem promującym krążek.

Znamy Eda od lat. Pamiętamy, jak pierwszy raz spotkaliśmy go, gdy był już w centrum uwagi. Dał nam jeden ze swoich kawałków do remiksu i powiedział, że to najlepsza przeróbka jaką kiedykolwiek miał - powiedzieli Rudimental o współpracy z Edem w wywiadzie z MTV.

UFC w Polsce 2015: bilety w sprzedaży od lutego. Gdzie kupić, jakie ceny wejściówek na UFC?

Wcześniej album X Eda Sheerana promowały takie przeboje jak Don't, Sing i Thinking Out Loud. Longplay trafił do sprzedaży 20 czerwca 2014 roku.

JB