Ed Sheeran - przerwa w karierze. Po X i trasie koncertowej Ed zniknie z rynku? [VIDEO]

2014-10-15 18:54

Ed Sheeran jest u szczytu swojej kariery. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wspiąć się jeszcze wyżej. Jednak wygląda na to, że rudowłosy wokalista nie skorzysta z tej możliwości. Czy Ed Sheeran zdecyduje się na przerwę w karierze po zakończonej trasie koncertowej

Ed Sheeran kończy karierę? Do takich wniosków można dojść po przeczytaniu jego wypowiedzi w brytyjskim dzienniku The Sun. Rudowłosy wokalista żalił się, że odkąd wydał pierwszą płytę nie miał chwili na prawdziwy odpoczynek. Czy to oznacza, że na kolejną płytę będziemy musieli poczekać nieco dłużej? Takie sytuacje się zdarzają - wystarczy spojrzeć na Adele, która nowego materiału nie wydała od czasu premiery Skyfall. Tymczasem Ed Sheeran wyznaje:

- Nie miałem czasu dla siebie od czasu, gdy podpisałem mój pierwszy kontrakt, a bardzo tego potrzebuję  - słowa artysty przytacza The Sun.

>>Ed Sheeran w Polsce 2015 - ruszyła sprzedaż 2. tury biletów na koncert<<

Przypomnijmy, że Ed Sheeran jakiś czas temu przebąkiwał o świątecznym singlu na Boże Narodzenie. Wygląda jednak na to, że chodziło mu o najbliższą Gwiazdkę. Co zresztą sam przyznał w wywiadzie z brytyjskimi mediami.

>>>Ed Sheeran w Polsce 2015: akcje fanów na koncert. ESKA.pl proponuje a Wy wybieracie!<<<


Czy to oznacza, że Ed Sheeran zniknie po odbyciu trasy koncertowej zaplanowanej na 2015 rok? Miejmy na dzieję, że jednak nie i cieszmy się nadchodzącym koncertem Sheerana w Polsce 13 lutego 2015 roku!