Ed Sheeran niespodziewanie wydał nowy utwór! Afterglow hitem niczym Shape of You?

2020-12-21 12:32 Ewelina Kulasza
Ed Sheeran
Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News

Ed Sheeran to jeden z najbardziej zapracowanych artystów na świecie. Wokalista tworzy swoje kawałki z niesamowitą pasją, a gdy je śpiewa widać, jak wkłada w to całe swoje serce. W tamtym roku ogłosił małą przerwę w karierze, ponieważ chciał się skupić na rodzinie. Teraz gwiazdor wraca z niesamowitą energią i nowym kawałkiem, którego nie spodziewał się chyba nikt. Afterglow hitem niczym Shape of You? Sami posłuchajcie!

Ed Sheeran - nowa piosenka zachwyci każdego! Brytyjski wokalista rok temu ogłosił przerwę od kariery w branży muzycznej. Powód? Ed Sheeran chciał skupić się na rodzinie i jak się później okazało, we wrześniu tego roku został ojcem. Artysta zrobił w swoim życiu fantastyczną karierę. Nie tylko wydał wielkie hity, które cały czas trendują na playlistach wielu osób, ale również stał się jednym z popularniejszych wokalistów na świecie. Muzyczne nowości, nowe albumy, a także zachwycające nagrody. Ed Sheeran zgromadził na swoim koncie nie tylko ogromną liczbę sukcesów, ale także wierną społeczność fanów. Teraz brytyjski artysta wraca z nową energią, a w dodatku świeżym kawałkiem, który już bije rekordy na YouTube!

Takiego obrotu akcji nie spodziewał się nikt. W poniedziałek 21 grudnia 2020 roku pojawił się nowy kawałek Afterglow. Piosenka melodią nawiązuje do twórczości artysty i jest niesamowicie czarująca. Sami posłuchajcie!

Nowości muzyczne 2020 - Ed Sheeran

Ed Sheeran powrócił w wielkim stylu! Jego nowa piosenka Afterglow oczarowała internautów i w niecałe pół godziny od oficjalnej premiery, teledysk do kawałka na YouTube zdobył blisko 160 tys. odsłon. Brytyjski artysta przywitał się z fanami i bez wątpienia zrobił każdemu najlepszy poniedziałek w tym roku!

Cześć, wszystkim. Afterglow to piosenka, którą napisałem w ubiegłym roku i chciałem się z Wami nią podzielić. To nie singiel zapowiadający nowy album, po prostu utwór, który bardzo lubię i który, mam nadzieję, Wam też się bardzo spodoba. Miłego słuchania. Wesołych i bezpiecznych Świąt i Nowego Roku. Tymczasem, ja wracam do krainy ojcostwa. Ciao! - powiedział Ed Sheeran.

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!
Najnowsze