Ed Sheeran w Polsce 2018 - ZDJĘCIA z koncertu

i

Autor: Charm Music/ mat. promocyjne

Ed Sheeran na Open'erze 2019 - mamy dowód na koncert w Polsce!

2018-10-23 14:04

Ed Sheeran ogłosił swoją trasę koncertową! Gdzie wystąpi artysta? Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go również w Polsce! 

Ed Sheeran, artysta, który od lat zachwyca publiczność na całym świecie, ogłosił swoją trasę koncertową w Europie. Fani w kraju poczuli się rozczarowani, widząc, że Polska nie znalazła się na liście. Może to być spowodowane tym, że w sierpniu 2018 muzyk dał aż dwa koncerty w Warszawie. Jest jednak również druga możliwość, która wydaje się bardzo prawdopodobna. Czy to możliwe, że Ed Sheeran jest gwiazdą Open'er 2019?

Ed Sheerna w Polsce 2019 -czy artysta wystąpi na Open'erze?

Ed Sheeran na Open'er 2019? Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny! W rozpisce artysty znalazł się dzień wolny. Wypada on 5 lipca. Właśnie wtedy odbywa się w Gdyni jeden z najpopularniejszych festiwalów muzycznych w kraju! Jest to bardzo prawdopodobne zwłaszcza, że Open'er słynie z koncertów najpopularniejszych zagranicznych gwiazd muzyki. Warto również zwrócić uwagę, że wśród zaplanowanych koncertów są również inne festiwale muzyczne. 

Ed Sheeran - BILETY na koncerty w Europie 2019. Gdzie najlepiej i za ile kupić?

Ed Sheeran na Open'er 2019 - kiedy ogłoszenie?

Jeśli Ed Sheeran w Polsce w 2019 wystąpi podczas lipcowego festiwalu w Gdyni z pewnością dowiemy się o tym za pośrednictwem organizatorów Open'era. Na oficjalne potwierdzenie plotki musimy jeszcze poczekać. Dla tych mniej cierpliwych mamy jednak dobre wiadomości. Artysta wystąpi między innymi w czeskiej Pradze i to tam możemy wybrać się na koncert.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE