Ed Sheeran: książka Graficzna podróż! Poznaj 7 najważniejszych faktów z jego kariery!

2015-11-04 14:27
Sheeran
Autor: fot. Bulls Ed Sheeran: książka Graficzna podróż! Poznaj 7 najważniejszych faktów z jego kariery!

Książka Ed Sheeran. Graficzna podróż, przedstawia najważniejsze momenty w drodze na szczyt popularności Ed'a Sheerana. Muzyk opowiedział w książce o tym, jak doszło do tego, że stał się jednym z czołowych artystów. Wydawnictwo miało swoją premierę 4 listopada 2015 roku. Na Eska.pl przygotowaliśmy dla Was 7 najważniejszych faktów z kariery Sheerana. Dzięki nim, znamy jego muzyczną drogę! 

Ed Sheeran wydał swoją książkę pt. Ed Sheeran. Graficzna podróż. Wydawnictwo zawiera informacje, dzięki którym dowiadujemy się, jak od początku wyglądała muzyczna droga artysty. Książka Ed'a Sheerana, jest również autorstwa jego przyjaciela z dzieciństwa Philip'a Butah. A on sam zasłynął z tego, że produkuje grafikę singli i albumów. W wydawnictwie zatytułowanym Ed Sheeran. Graficzna podróż znajdziemy blisko 100 - niepublikowanych wcześniej fotografii!

Książka Ed Sheeran. Graficzna podróż

Książka przedstawiająca karierę Ed'a Sheerana na półkach sklepowych pojawiła się 4 listopada 2015 roku. Odkrywamy w niej wcześniejsze doświadczenia muzyczne artysty i wiemy, co miało wpływ na jego rozwój i bieg kariery. Wydawnictwo zawiera także informacje na temat tego, co napędza i inspiruje Ed'a. Wszyscy fani z pewnością jeszcze bardziej chcieliby poznać swojego ukochanego muzyka! 

Ed Sheeran książka i 7 faktów z jego kariery!

Znacie go doskonale! Ed Sheeran, to międzynarodowy artysta, który bardzo szybko zdobył uznanie słuchaczy na całym świecie. A to za sprawą płyty "X" i singli takich jak: "Thinking Out Loud", "Bloodstream", czy "Photograph". W życiu spotkało go mnóstwo problemów, z którymi na co dzień musiał się uporać. Piszę on o tym w swojej autoryzowanej książce. W związku z jej premierą, przygotowaliśmy 7 najważniejszych momentów w karierze Ed'a Sheerana. To one miały wpływ na jego rozwój!

  1. Sheeran w wieku 4 lat śpiewał w lokalnym chórze kościelnym!
  2. Ed Sheeran swoją karierę rozpoczynał na ulicy! Mając 16 lat uznał, że to jego drugi dom.
  3. Artysta zawsze walczył o swoje marzenia. W 2005 roku wysyłał swoje autorskie nagrania do wszystkich największych wytwórni. Żadna z nich nie dawała mu szans na karierę. Utwory znalazły się na EPce "The Orange"
  4. Większość osób twierdziła, że ze względu na kolor włosów, nie będzie on idolem Brytyjczyków. Jak wiemy - mylili się!
  5. Jego popularność rozpoczęła się w momencie wydania EPki. Było to w 2011 roku. Wówczas mini-album No. 5 Collaboration Project dotarł na miejsce 2. listy sprzedaży w internecie i na miejsce 46. brytyjskiej listy przebojów!
  6. Artysta pierwszy raz dał koncert w londyńskim Camden. Wówczas na jego występ przyszło blisko 1000 ludzi! Od tego czasu wszystkie wytwórnie muzyczne zaczęły na poważnie interesować się muzykiem.
  7. Pierwszy singiel Anglika, który odniósł sukces to "The A Team". Kawałek zadebiutował na miejscu 3. UK Charts!

Przypomnijmy, że od 22 października 2015 roku na ekranach kin możemy obejrzeć historię kariery Ed'a Sheerana!

 

Ed Sheeran wyda nową edycje albumu "X". Krążek zawierać będzie występy w czasie koncertu na stadionie Wembley. Sprawdź więcej szczegółów na temat X - Wembley Edition.

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze