Ed Sheeran i James Blunt razem. I nie chodzi o płytę!

2017-01-27 19:40
Ed Sheeran i James Blunt razem. I nie chodzi o muzykę!
Autor: fot. facebook.com / Warner Music Poland Ed Sheeran i James Blunt razem. I nie chodzi o muzykę!

Ed Sheeran i James Blunt razem i to nie tylko w studiu nagraniowym! Co łączy tych dwóch brytyjskich wokalistów? Sprawdzamy, jakie są ich wspólne plany na przyszłość!

Ed Sheeran i James Blunt nie ukrywają, że wiele ich łączy. Nie jest tajemnicą, że panowie zbliżyli się do siebie w czasie przerwy, jaką autor nowego hitu Shape Of You zrobił sobie po zakończeniu promocji swojego ostatniego albumu X. Wspólne wypady na narty do Szwajcarii, praca nad utworami na nowy album Blunta oraz słynne zdjęcia na rozdaniu nagród ARIA, podczas którego muzycy ogłosili swoje "zaręczyny" to nie wszystko. Panowie planują wkrótce wybrać się we wspólną podróż!

Ed Sheeran bije się i całuje w teledysku do Shape Of You! >>

Ed Sheeran i James Blunt razem

Jak podaje internetowy serwis brytyjskiego dziennika The Sun, James Blunt ma dołączyć do Eda podczas jego nadchodzącej trasy koncertowej po Stanach. Sheeran ogłosił właśnie daty i miejsca koncertów w Europie, które rozpoczną się już w marcu 2017 roku. Następnie muzyk ma zamiar promować swój nadchodzący album Divide w USA. Towarzystwo dobrego kumpla (?) z pewnością sprawi, że ta trasa będzie dla niego jeszcze większą frajdą. Bliskie relacje tych dwóch artystów nie powinny jednak nikogo dziwić. Warto bowiem wiedzieć, że Ed Sheeran i autor przeboju You're Beautiful są w tej samej wytwórni płytowej, więc ich współpraca na różnych polach wydaje się dość naturalna. A to, że lubią się także prywatnie? Tym lepiej dla nich!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze