Ed Sheeran całkowicie zmienia wizerunek! Nowa piosenka będzie zaskoczeniem dla wszystkich

Ed Sheeran
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Na ten powrót czekaliśmy zdecydowanie za długo! Ed Sheeran oficjalnie ogłosił premierę swojego nowego singla Bad Habits. Artysta zaktualizował zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych, prezentując tym samym swój nowy, zaskakujący wizerunek. Takiego Eda chyba nikt się nie spodziewał. Wszystkie szczegóły singla Bad Habits w tym artykule.

Ed Sheeran doskonale wie, co zrobić, by mówiono o nim na całym świecie. O muzycznym powrocie piosenkarza spekulowano od tygodni. Według wielu źródeł artysta może wydać w tym roku nie jeden, a nawet dwa krążki. Plan ten miały zdradzić symbole znajdujące się na koszulkach z kolekcji wokalisty dla jego ulubionej drużyny piłkarskiej Ipswich Town. I choć ta informacja nie została jeszcze potwierdzona, to oficjalnie wiadomo już, kiedy Ed Sheeran zaprezentuje swoją nową piosenkę Bad Habits. Wydaniu kawałka towarzyszyć będzie teledysk, w którym Ed zaprezentuje się w nietypowym dla niego wydaniu.

Potargane włosy, kły wampira, pomalowane paznokcie, wyraźny makijaż i różowy garnitur - to wszystko widać na zdjęciu promującym nadchodzące wydawnictwo brytyjskiego piosenkarza. Wszystko wskazuje na to, że po skromnym chłopaku z gitarą zostało już tylko wspomnienie. Przynajmniej na potrzeby promocji nowej ery, której start tuż, tuż.   

Ed Sheeran - piosenka Bad Habits

Czy może być coś lepszego od rozpoczęcia wakacji z nowym singlem Eda Sheerana? Dla fanów piosenkarza na pewno nie! Utwór Bad Habits ma mieć swoją premierę w piątek, 25 czerwca. Za pośrednictwem Instagrama popularny wokalista udostępnił zdjęcie, którym wyraził swoje zestresowanie wynikające z wydania pierwszego od czterech lat solowego singla. Ed, będzie dobrze!

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze