Ed Sheeran, Bruno Mars i Chris Stapleton prezentują rockowy klip. Będziecie zaskoczeni!

2019-07-08 15:53
Ed Sheeran
Autor: East News / Heinz

Ed Sheeran nie przestaje promować swojego nadchodzącego wydawnictwa muzycznego. Wokalista kilka dni temu wypuścił aż dwa premierowe utwory: Best Part Of Me z wokalistką o pseudonimie YEBBA oraz Blow, w którym gościnnie pojawili się Bruno Mars i Chris Stapleton. Dziś w sieci zadebiutował oficjalny wideoklip do tego drugiego. Będziecie mocno zdziwieni! Nowy teledysk Eda Sheerana znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Ed Sheeran - nowo teledysk jest już dostępny! Trzeba przyznać, że brytyjski wokalista jest w ostatnim czasie niezwykle zapracowany. Nie tak dawno swoją premierę miał teledysk do singla I Don't Care z Justinem Bieberem, później usłyszeliśmy też takie kawałki jak Cross Me z Chance The Rapperem i PnB Rockiem czy Beautiful People, w którym swoich wokali użyczył Khalid. Najnowsze single promujące nadchodzące wydawnictwo Eda Sheerana to Best Part Of Me oraz Blow. Współpraca z Bruno Marsem i Chrisem Stapletonem doczekała się nawet oficjalnego teledysku. Zobaczycie go poniżej.

Ed Sheeran, Bruno Mars, Chris Stapleton - teledysk Blow

Najnowsze wideo piosenkarza, wyreżyserowane przez Bruno Marsa, miało swoją premierę w poniedziałek, 8 lipca. Jesteśmy przekonani, że nowy klip zadziwi wszystkich fanów Eda! Widzimy w nim rockowy zespół stworzony z samych kobiet oraz szalejący do ich muzyki tłum fanów. Co ciekawe, główni wykonawcy nie pojawiają się w klipie ani przez sekundę. Część fanów doceniła takie wykonanie, ale są też tacy, którzy poczuli się zawiedzeni. - To nie to, czego oczekiwałam, ale to, czego okazało się, że potrzebowałam!; Nie, nie, nie, chciałem zobaczyć tych trzech facetów w jednym teledysku, czuję się zawiedziony - można przeczytać w komentarzach.

Ed Sheeran - nowa płyta

Wszystkie single, które w ostatnim czasie ukazały się w sieci, zapowiadają nadchodzący projekt Eda Sheerana o tytule No.6 Collaborations Project. Album piosenkarza ukaże się na rynku już w piątek, 12 lipca 2019 roku. Nie znajdziemy tam żadnej solowej piosenki. Tym razem, Brytyjczyk postawił na same współprace.Wśród gwiazd, które usłyszymy na krążku, znaleźli się m.in. Justin Bieber, Camila Cabello, Cardi B oraz Bruno Mars.

Najnowsze