Ed Sheeran - Afire Love i Bloodstream: nowe piosenka Eda Sheerana z X. Wokalistka wraca do ballad [AUDIO]

2014-06-17 14:03

Nowe piosenki Eda Sheerana na 2014 rok z albumu X, czyli Afire Love i Bloodstream, zadebiutowały w postaci audio na YouTube jeszcze przed premierą krażka. To tzw. countdown single albumu w balladowych klimatach, za które świat pokochał wokalistę. Posłuchaj nowych piosenek Eda Sheerana już teraz na ESKA.pl!

Nowe piosenki Eda Sheerana - Afire Love i Bloodstream - mamy dla Was do posłuchania na ESKA.pl jeszcze przed premierą płyty X, z której pochodzą. Wokalista promując swój nowy album wybrał właśnie te kawałki na tzw. countdown single. Ich pojawienie się na YouTube szczególnie ucieszyło fanów piosenkarza czekających na jego nowe ballady.

To właśnie piosenki w takim klimacie były do tej pory największymi hitami Sheerana. Afire Love  i Bloodstream przypominają nieco The A Team czy też Lego House.

Śmiało możemy powiedzieć zatem, że nagrywając nową płytę Ed Sheeran nie zapomniał o swoim starym brzmieniu, które uzupełnił świeżymi produkcjami m.im. Pharrella Williamsa.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Krążek X Eda Sheerana zaliczy swoją premierę 23 czerwca 2014 roku. Oficjalnymi singlami promującymi wydawnictwo są Sing i Don't.