Ed Sheeran: 10 tys. unieważnionych biletów na koncert! Sprawdź, czy dotyczy to ciebie

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/EAST NEWS Ed Sheeran

Ed Sheeran: 10 tys. unieważnionych biletów na koncert! Sprawdź, czy dotyczy to ciebie

2018-05-28 14:21

Ed Sheeran - 10 tys. biletów na koncert muzyka zostało unieważnionych! Jak do tego doszło i jakie są konsekwencje tej sytuacji?

Ed Sheeran: aż 10 tys. biletów zakupionych na koncert muzyka okazało się nieważnych! Czy z twoim biletem może być taki sam problem? Sprawdź, jak to możliwe, że doszło do takiej sytuacji i co można zrobić w przypadku nieważnego biletu na koncert Sheerana. Fani muzyka, których to dotyczy, mają teraz naprawdę niemały problem, żeby zobaczyć go na żywo.

Ed Sheeran - 10 tys. biletów na koncert zostało unieważnionych

Niestety, nawet wydanie wszystkich oszczędności na bilet na koncert nie gwarantuje ci, że będziesz mógł zobaczyć występ swojego idola na żywo. Boleśnie przekonali się o tym fani Sheerana, którzy kupili bilety z drugiej ręki na koncert w Wielkiej Brytanii. Jak donosi bbc.com, organizatorzy sprzeciwili się sprzedawaniu biletów z nieautoryzowanych źródeł po bardzo mocno zawyżonych stawkach i unieważnili 10 tys. biletów, które zostały kupione z drugiej ręki.

Ed Sheeran – Before the concert

Ed Sheeran w Polsce 2018 - SETLISTA. Jakie piosenki na koncercie w Warszawie?

Autor: brak danych

  Ed Sheeran w Polsce 2019 - piosenki na koncercie w Warszawie na pewno rozgrzeją wszystkich wieloletnich fanów, ale również zupełnie nowych słuchaczy brytyjskiego artysty. W set-liście na trasie Divide Tour pojawiły się zarówno starsze utwory tj. Bloods

Fanom nie spodobała się ta decyzja. Mimo że organizatorzy koncertu zapowiedzieli, że osoby, których bilety straciły ważność w wyniku tej sytuacji, otrzymają zwrot pieniędzy i szansę na zakup nowych, nie ma pewności, czy faktycznie uda im się dostać wejściówki na koncert Sheerana. Bilety na każdy występ wokalisty wyprzedają się bowiem błyskawicznie. Autor Happier ma przyjechać do Polski na dwa koncerty w sierpniu - 11 i 12, obydwa odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie. Jak na razie nie ma żadnej informacji, aby bilety kupione z drugiej ręki na koncerty w Polsce również miały zostać unieważnione.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE