Easy Life w Polsce 2022! Koncert brytyjskiego zespołu uświetni wiosnę [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2021-04-13 15:52 Jakub Adamiak
Easy Life w Polsce 2022! Koncert brytyjskiego zespołu uświetni wiosnę [DATA, MIEJSCE, BILETY]
Autor: Materiał prasowy Follow The Step Easy Life w Polsce 2022! Koncert brytyjskiego zespołu uświetni wiosnę [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Easy Life to alternatywny brytyjski skład r&b założony w 2017 roku w mieście Leicester. W 2018 grupa podpisała się z wytwórnią Island Records, a w 2020 została okrzyknięta Sound of 2020, zajmując drugie miejsce w corocznym plebiscycie BBC, jak również wygrała 2020 NME Award w kategorii najlepszy brytyjski debiutant. Ich pierwszy mixtape Junk Food odniósł niemały sukces w UK, zajmując 7 miejsce w krajowych notowaniach.

Spis treści

  1. Easy Life koncert w POLSCE - DATA
  2. Easy Life koncert w POLSCE - BILETY

Easy Life w Polsce 2022! Wyczekiwany debiut w postaci albumu life’s a beach ukaże się 4 czerwca 2021, z którym objadą całą Wielką Brytanię oraz Europę - a w tym nie ominą Polski i Warszawy. Easy Life to zespół, który ma szansę spodobać się zarówno fanom Arctic Monkeys, jak i Chance The Rapper. Do fanów formacji zaliczają się m.in. słynna aktorka Emma Thompson oraz muzycy The Specials. Kiedy koncert Easy Life? Gdzie kupić bilety?

Alvaro Soler wraca do Polski. Kiedy i gdzie zagra koncert?

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Easy Life koncert w POLSCE - DATA

Koncert zespoły Easy Life w Polsce został już potwierdzony! Wszyscy fani powinni rezerwować sobie termin, aby nie ominąć tego muzycznego wydarzenia. Easy Life wystąpią 25 marca 2022 roku w Praga Centrum.

Easy Life koncert w POLSCE - BILETY

Bilety na koncert Easy Life dostępne są już na stronie Follow the Step, bileteriach Going i Eventim, oraz w salonach Empik.

Najnowsze