Alvaro Soler wraca do Polski. Kiedy i gdzie zagra koncert?

2021-07-04 17:50 Adrian Rybak
Alvaro Soler
Autor: Universal Music Polska

Alvaro Soler wraca do Polski! Piosenkarz znany z takich hitów jak Magia, Sofia, La Cintura czy El Mismo Sol już w przyszłym roku zagra w naszym kraju aż dwa koncerty. Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich jego fanów. Kiedy i gdzie będzie można usłyszeć hiszpańskiego artystę?

Sukces, jaki Alvaro Soler odnotował pomiędzy 2015 a 2019 rokiem, z całą pewnością może zostać okrzyknięty sensacyjnym. Tuż po skończeniu studiów, hiszpańsko-niemiecki artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. W ciągu zaledwie 4 lat, ten 30-letni dziś muzyk, który mieszkał 7 lat w Tokio i mówi w sześciu językach, zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo. Na tak olbrzymi sukces złożyło się mnóstwo pracy – nie dziwi więc, że w 2020 roku Alvaro postanowił wziąć krótki urlop. Rok bez ciągłego podróżowania, dwanaście miesięcy na wyciszenie, 365 dni na komponowanie nowych utworów. W 2022 roku wyruszy w trasę koncertową i nie zapomniał o Polsce. Są już daty jego nadchodzących koncertów.

Alvaro Soler z nową piosenką i specjalną wiadomością dla czytelników ESKA.pl!

Alvaro Soler. Koncerty w Polsce 2022 - kiedy, gdzie, bilety

Alvaro Soler wystąpi 16 marca 2022 w COS Torwar (Warszawa) i 18 marca 2022 w TAURON Arenie Kraków. Otwarta sprzedaż biletów na koncerty rusza 24 kwietnia, a dzień wcześniej wejściówki będą mogli zakupić członkowie AlterKlubu oraz posiadacze voucherów do AlterSklepu. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia.

Alvaro Soler o powrocie po pandemii

- Życie jest krótkie. I powinno przynosić radość. Izolacja zmusiła nas do ponownego odkrycia samych siebie i skupieniu się na magii w najmniejszych aspektach naszej egzystencji. Na przykład, by bardziej doceniać rodziców czy oglądanie zachodu słońca z kafejki na rogu. Pomijając wszelkie zmartwienia, poczułem w tym dziwnym czasie niesamowitą solidarność wśród zupełnie obcych ludzi. Dlatego też pandemia sprawiła, że jeszcze bardziej zapragnąłem zaprezentować światu premierowy materiał. Muzyka daje nadzieję i pomaga zachować wiarę w lepsze jutro - powiedział Soler.

Najnowsze