Piosenka EARTH - Lil Dicky z gwiazdami: Bieber, Mendes, Sheeran, Grande i inni. O CZYM JEST?

2019-04-19 17:22 RW
Earth - piosenka Lil Dicky z Bieberem, Mendesem i innymi! O czym jest? [TEKST]
Autor: screen z teledysku na YouTube: Lil Dicky - Earth (Official Music Video) (YouTube.com/ Lil Dicky) Earth - piosenka Lil Dicky z Bieberem, Mendesem i innymi! O czym jest? [TEKST]

Justin Bieber, Ariana Grande, Charlie Puth i Shawn Mendes w jednej piosence! Wszystko to za sprawą pomysłu Lil Dycky'ego, który postanowił stworzyć utwór mający na celu ratowanie naszej planety. O czym jest dokładnie utwór? Przekonajcie się już teraz, bo tekst podrzucamy w jednym miejscu na ESKA.pl!

Earth - piosenka Lil Dicky i gwiazd: Justin Bieber, Ariana Grande, Shawn Mendes, Ed Sheeran, Miley Cyrus, Rita Ora, Adam Levine i wielu, wielu innych, to jedna z najgorętszych premier w 2019 roku. W blisko 4-minutowym utworze, prawie każda z 30. gwiazd projektu, wcieliła się w postać zwierzęcia, któremu grozi wyginięcie. Piosenka Earth i towarzyszący teledysk to pomysł, który zrodził się we współpracy amerykańskiego rapera, Lil Dicky'ego z fundacją Leonarda DiCaprio na rzecz ochrony środowiska. Earth powstał także z okazji Święta Ziemi, które obchodzimy 22 kwietnia.

Zobacz: HITY 2019: Kygo & Rita Ora, Madonna, Lil Dicky, MIYO i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Przeczytaj też: Shawn Mendes "księciem popu"? Justin Bieber odpowiada! Czy to ZAZDROŚĆ?

Earth - o czym jest piosenka?

Piosenka Earth pojawiła się na rynku muzycznym w piątek, 19 kwietnia 2019. Za jej sprawą jeszcze lepiej i jeszcze bardziej poznajemy naszą planetę. Autorzy utworu, czyli m.in. David Burd (Lil Dicky), Josh Coleman, Benjamin Levin, Magnus Augus Hoiberg i Jamil Chammas, chcą podnieść świadomość ludzi, jeśli chodzi o zagrożenia dla naszej planety.

Lil Dicky postanowił z pomocą Benny'ego Blanco oraz Scootera Brauna zaprosić do swojego utworu Earth największe muzyczne nazwiska na świecie. Część wpływów z charytatywnego utworu, teledysku i produktów związanych z utworem, zostanie przeznaczona na organizację non-profit, zajmującą się poszukiwaniem rozwiązań dla zmian klimatu, w tym na Fundusz Ochrony Rekinów i Instytut Cyklu Węglowego. Twórcy utworu pracowali również z Leonardo DiCaprio, by znaleźć najlepsze organizacje non-profit. 

EARTH - TEKST piosenki

W piosence Earth usłyszymy łącznie 30 największych gwiazd muzyki. Pojawia się: m.in. Justin Bieber, Ariana Grande, Shawn Mendes, Halsey, Ed Sheeran, Miley Cyrus, Adam Levine, Miguel, Katy Perry, Snoop Dogg, Charlie Puth, Sia, Lil Jon, Rita Ora, Zac Brown, Brendon Urie, Hailee Steinfeld, Wiz Khalifa, Kevin Hart,Lil Yachty, Meghan Trainor, Joel Embiid, Tory Lanez, John Legend, Backstreet Boys, Bad Bunny, Psy i Kris Wu.

W refrenie Lil Dicky, Snoop Dogg, Meghan Trainor, Sia i John Legend śpiewają:

Ziemia, to nasza planeta (nasza planeta)
Kochamy Ziemię (kochamy Ziemię), to nasz dom (Dom)
Kochamy Ziemię, to nasza planeta (to nasza planeta)
Kochamy Ziemię, to nasz dom
Kochamy Ziemię

Cały tekst Earth znajdziecie na naszej stronie HITU!

Piosenka Earth nie jest pierwszym utworem o tym, by ratować naszą planetę. W 1971 o zanieczyszczeniach śpiewał Marvin Gaye w utworze Mercy Mercy Me. Sam Lil Dicky ma nadzieję, że jego piosenka to największy hit tej dekady!

Najnowsze