Dźwięki Ściśle Tajne - bonusowa podpowiedź! Posłuchaj i zgarnij 7 tysięcy!

2020-03-31 16:24 EK
Dźwięki Ściśle Tajne - jak się zgłosić do zabawy Radia ESKA?
Autor: Radio Eska Dźwięki Ściśle Tajne

7000 złotych do wygrania od 1 kwietnia w Radiu ESKA, to nie żart! Słuchaj, zgaduj i stań się posiadaczem super gotówki. To wszystko jest możliwe, ponieważ na antenie Radia ESKA trwa loteria inna niż wszystkie! Specjalnie dla was przygotowaliśmy podpowiedź, która z pewnością ułatwi wam stanie się posiadaczem nagrody głównej. Ekstra bonus sprawdzisz już teraz na ESKA.pl i dowiesz się, jak zgłosić się do zabawy!

Słuchasz, zgadujesz, wygrywasz. Od poniedziałku 30 marca, na antenie Radia Eska wystartowała nowa zabawa, w której możesz wziąć udział. Dźwięki Ściśle Tajne to loteria, w której za udzielenie poprawnej odpowiedzi możesz stać się posiadaczem sporej gotówki! Zasady są banalnie proste! Aby zgłosić się do zabawy, wystarczy wysłać SMSa z hasłem ESKA pod numer 7211 (2,46 z VAT) lub kupić los na naszej stronie internetowej ESKA.pl.

Co ciekawe, do tej pory dźwięk numer jeden, nie został rozpoznany przez słuchaczy i cały czas pozostaje w grze. Jego wartość wzrosła i wynosi obecnie aż 7000 złotych! Jeśli chcesz stać się posiadaczem tej niebanalnej kwoty wystarczy, że będziesz śledził naszą akcję. Zgłoś się do zabawy, a być może to właśnie do Ciebie uśmiechnie się los i zgarniesz w środę 1 kwietnia wyjątkową kwotę. Poniżej przygotowaliśmy dla was specjalną, bonusową podpowiedź, która przybliży was do wygranej w loterii Dźwięki Ściśle Tajne.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dźwięki Ściśle Tajne - bonusowa podpowiedź

Dźwięk, który cały czas jest w grze możesz odsłuchać na naszej stronie internetowej. Wcześniej na antenie Radia ESKA podaliśmy następujące podpowiedzi:

  • czynność związana jest z czymś, co może być w różnych rozmiarach
  • związana jest również z czymś, co może być w bardzo różnych kolorach
  • aby wykonać tę czynność potrzebne są nam do tego ręce 

Aby przybliżyć was do zgarnięcia nagrody głównej, podrzucamy wam BONUSOWĄ podpowiedź, która brzmi:

  • CZYNNOŚĆ TA WIĄŻE SIĘ Z DBANIEM O SIEBIE

Nie czekaj dłużej, zgłoś się już teraz i walcz o super kasę! Zgłoszenia do loterii Dźwięki Ściśle Tajne, przyjmowane są od dnia 30 marca 2020 roku do 19 kwietnia 2020 roku (z wyłączeniem 12 i 13 kwietnia). Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji.

Najnowsze