Dźwięki Ściśle Tajne - o co chodzi w zabawie Radia ESKA? [ZASADY]

2020-03-30 8:03
Dźwięki Ściśle Tajne - jak się zgłosić do zabawy Radia ESKA?
Autor: Radio Eska Dźwięki Ściśle Tajne

W poniedziałek 30 marca wystartowała akcja Radia Eska, w której możesz być zwycięzcą! Słuchaj nas, ponieważ codziennie od rana na antenie podajemy różne podpowiedzi, które mogą pomóc wygrać Ci niesamowitą nagrodę w postaci pieniężnej! Sprawdź, na ESKA.pl jak zgłosić się do zabawy i co zrobić, aby stać się zwycięzcą.

W poniedziałek 30 marca wystartował konkurs - loteria pod nazwą Dźwięki Ściśle Tajne! Jest to zabawa, w której słuchacze będą musieli odgadnąć konkretny dźwięk. Już teraz każdy fan Radia Eska może zgłaszać się do konkursu kupując los na ESKA.pl lub wysyłając SMSa o treści ESKA na numer 7211. Koszt takiej wiadomości to 2,46 zł z VAT. Dodatkowo, od rana słuchacze radia mają możliwość pojawienia się na antenie w całym kraju!

Dźwięki Ściśle Tajne - weź udział!

Na czym polega zabawa Dźwięki Ściśle Tajne? Oczywiście jest to gra o nagrodę pieniężną, która odbywa się codziennie na antenie Radia ESKA, w audycji na żywo. Polega ona na odgadnięciu przez wyłonionego podczas losowania uczestnika (który odebrał dwukrotnie połączenie telefoniczne) dźwięku emitowanego na antenie radia. Dla każdej Rundy Dziennej jest przygotowany inny dźwięk (np. mycia zębów, uderzania płaską dłonią w czoło, wyciągania bagnetu olejowego z silnika, itp), dźwięk uprzednio utrwalony jest na nagraniu video. Uczestnik, który podczas rozmowy z prezenterem radia odgadnie na antenie dźwięk, uzyskuje nagrodę. W przypadku, gdy w danej Rundzie Dziennej nie zostanie odgadnięty dźwięk, może być on emitowany ponownie w kolejnych rundach.

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dźwięki ściśle tajne - jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem akcji, być osobą pełnoletnią, posiadać kartę SIM jednego z operatorów sieci telefonii komórkowej działających na terenie naszego kraju i oczywiście zgłosić się do zabawy poprzez przesłanie odpłatnej wiadomości SMS (2,46) na numer 7211, w którego treści należy wpisać hasło, wskazane przez Organizatora w Materiałach Informacyjnych, np. ESKA lub poprzez nabycie online losów uprawniających do udziału w losowaniu nagród przewidzianych w Loterii

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od dnia 30 marca 2020 roku do 19 kwietnia 2020 roku.

Najnowsze