Dziewczyny z kanału Szparagi o tęsknocie za znajomymi. Ich rap pokochali internauci

2020-05-13 14:22
Dziewczyny z kanału Szparagi o tęsknocie za znajomymi. Ich rap pokochali internauci
Autor: screen z filmu na YouTube: https://youtu.be/yTKPIu7dtOw Dziewczyny z kanału Szparagi o tęsknocie za znajomymi. Ich rap pokochali internauci

#Hot16Challenge2 nabrał szaleńczego tempa. Nie tylko raperzy, gwiazdy muzyki popularnej czy celebryci nagrywają swoje szesnastki. W charytatywnej akcji, biorą udział również youtuberzy. Dziewczyny z kanału Szparagi rozczuliły internautów, o czym możecie się przekonać na ESKA.pl.

Dziewczyny z kanału Szparagi tęsknią za normalnym życiem! Ich rap podbija internet. #Hot16Challenge2 cieszy się dużą popularnością w serwisie YouTube. Najpopularniejsi raperzy, muzycy pop i rock, celebryci, a nawet politycy, przyłączają się do charytatywnej akcji. Celem jest zbiórka pieniędzy dla medyków, którzy w walce z koronawirusem są na pierwszym froncie. Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, czyli twórczynie kanału Szparagi rozbiły bank swoim 16-wersowym utworem. Internauci są zachwyceni.

Kajda na Bulwarach - Filip Lato

Dziewczyny z kanału Szparagi - Hot16Challenge

Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec przyjęły nominację do akcji #HOT16CHALLENGE. Dziewczyny postanowiły napisać swoją szesnastkę, która jak się okazało podbiła internet w szybkim tempie. Szparagi nawijają o tym, że szpitale są gotowe na wojnę z koronawirusem i oddają hołd medykom za dzielną walkę. Oprócz tego również namawiają do wspierania zbiórki dla lekarzy. W szesnastce przedstawiły również tęsknotę za przyjaciółmi, wyjściem na basen - czyli najprostszymi czynnościami, które w przeszłości mogliśmy wykonywać bez ograniczeń. Pod opublikowanym filmem jest ogromna ilość pozytywnych komentarzy.

Ale ślicznie wyglądacie i cudna piosenka, wy nawet z challenge potraficie zrobić arcydzieło

Ale się cieszę ze Letni was nominował bo mega chciałam was usłyszeć ❤️❤️

Czekałem na to!❤️❤️❤️
Nie zawiodłem się, mega!!!❤️👑

Wyszło wam cudownie. Jedna z moich ulubionych hot16 <3

Najlepszy tekst challengowy ze wszystkich, które słyszałam do tej pory. Z sensem i tak bardzo prawdziwy. ❤

,, sztaby w szpitalach gotowe na wojnę" mój ulubiony moment 🤯❣️❤️

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze