Dziewczyny z Dubaju - piosenka ze zwiastuna. Doda NIE postawiła na swój utwór

2021-08-24 11:26
Dziewczyny z Dubaju
Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Wyprodukowany przez Dodę film Dziewczyny z Dubaju to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun produkcji. W trwającym półtorej minuty klipie nie użyto hitu Don't Wanna Hide, a doskonale znaną wszystkim piosenkę w zupełnie nowej wersji. Co to za utwór?

Dziewczyny z Dubaju - piosenka ze zwiastuna budzi bardzo duże zainteresowanie. Internauci, którzy obejrzeli zapowiedź najgorętszej produkcji tej jesieni, z pewnością od razu rozpoznali użyty w niej utwór muzyczny. Producenci postawili jednak na znacznie mniej znaną jego wersję. Co ciekawe, jakiś czas temu Doda zaprezentowała singiel promujący Dziewczyny z Dubaju, którego tytuł to Don't Wanna Hide. W nakręconym do niego wideoklipie zamieszczono pierwsze fragmenty mającego zadebiutować w kinach tej jesieni obrazu. Mimo tego singiel Don't Wanna Hide nie został użyty jako ścieżka dźwiękowa oficjalnej zapowiedzi filmu wyprodukowanego przez Dodę i Marię Sadowską. Widzowie mogą usłyszeć w nim kawałek, który promował cieszącą się wielkim zainteresowaniem na całym świecie filmową adaptację powieści 50 twarzy Greya, ale w całkowicie odświeżonej wersji. 

Sonda
Jak ci się podoba?

Dziewczyny z Dubaju - piosenka ze zwiastuna

Jaki tytuł nosi użyta w zwiastunie Dziewczyn z Dubaju piosenka? Utwór, który można usłyszeć w trwającym blisko półtorej minuty klipie, nosi tytuł I Put A Spell On You, a najpopularniejszą jego wersję nagrała wokalistka zespołu Eurythmics, czyli Annie Lenox. Kompozycja znalazła się na soundtracku do 50 twarzy Greya.

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze