Dziewczyny z Dubaju

i

Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Dziewczyny z Dubaju - piosenka ze zwiastuna. Doda NIE postawiła na swój utwór

2021-08-24 11:26

Wyprodukowany przez Dodę film Dziewczyny z Dubaju to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun produkcji. W trwającym półtorej minuty klipie nie użyto hitu Don't Wanna Hide, a doskonale znaną wszystkim piosenkę w zupełnie nowej wersji. Co to za utwór?

Dziewczyny z Dubaju - piosenka ze zwiastuna budzi bardzo duże zainteresowanie. Internauci, którzy obejrzeli zapowiedź najgorętszej produkcji tej jesieni, z pewnością od razu rozpoznali użyty w niej utwór muzyczny. Producenci postawili jednak na znacznie mniej znaną jego wersję. Co ciekawe, jakiś czas temu Doda zaprezentowała singiel promujący Dziewczyny z Dubaju, którego tytuł to Don't Wanna Hide. W nakręconym do niego wideoklipie zamieszczono pierwsze fragmenty mającego zadebiutować w kinach tej jesieni obrazu. Mimo tego singiel Don't Wanna Hide nie został użyty jako ścieżka dźwiękowa oficjalnej zapowiedzi filmu wyprodukowanego przez Dodę i Marię Sadowską. Widzowie mogą usłyszeć w nim kawałek, który promował cieszącą się wielkim zainteresowaniem na całym świecie filmową adaptację powieści 50 twarzy Greya, ale w całkowicie odświeżonej wersji. 

Sonda
Jak ci się podoba?

Dziewczyny z Dubaju - piosenka ze zwiastuna

Jaki tytuł nosi użyta w zwiastunie Dziewczyn z Dubaju piosenka? Utwór, który można usłyszeć w trwającym blisko półtorej minuty klipie, nosi tytuł I Put A Spell On You, a najpopularniejszą jego wersję nagrała wokalistka zespołu Eurythmics, czyli Annie Lenox. Kompozycja znalazła się na soundtracku do 50 twarzy Greya.

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!