TO NAJPIĘKNIEJSZA WAGS?

Dziewczyna Patryka Pedy jest anielską pięknością. Czarnowłosa Konstancja zachwyca!

2024-03-26 12:40

Konstancja - dziewczyna Patryka Pedy robi furorę w internecie. Nagrywa filmiki do znanych hitów, pokazuje makijażowe triki, dzieli się radami, a przy tym wszystkim zachwyca anielską urodą. Czarnowłosa kobieta codziennie zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy: "piękna", "śliczna", "cudowna", "idealna", to tylko część przymiotników, które pojawiają się pod jej filmikami. Kim jest Konstancja Król i co musicie o niej wiedzieć? Zdjęcia i filmiki nowej WAGs podrzucamy na naszej stronie!

Dziewczyna Patryka Pedy urzeka urodą, hipnotyzuje pięknem, a co więcej poprawia humor internautom. Pod każdym jej filmikiem pojawiają się komentarze osób, które są zachwycone jej wyglądem. Niektórzy piszą, że właśnie tak sobie wyobrażają Victorię Clark, która jest bohaterką trylogii Hell. Kim jest Konstancja Król? Najbardziej aktywna jest na platformie z krótkimi filmikami. Dodaje tam kilkusekundowe wideo z tym, jak rusza ustami do najbardziej znanych utworów. "Zaśpiewała" między innymi utwór "Candy" od Quebonafide, "Born to Die" od Lany Del Rey, "Oczy" od sanah, "8 kobiet" od Taconafide, "Popular" od The Weeknd, "Sunflower" od Post Malone, czy różne piosenki Taco Hemingwaya. Za sprawą publikowanych filmików wiemy, że dziewczyna Patryka Pedy uwielbia zarówno znane radiowe hity, jak i rapowe numery, które podbiły światowe zestawienia.

Konstancja - dziewczyna Patryka Pedy: kim jest?

Konstancja Król mieszkała w Warszawie, ale wiele wskazuje na to, że przeprowadziła się do Włoch. Wszystko za sprawą Patryka Pedy, który grał w klubie SPAL z miasta Ferrara, leżącego w Emilii-Romanii, a obecnie został wypożyczony do słonecznego Palermo. Konstancja Król ukrywa informacje o sobie. Skontaktowaliśmy się z dziewczyną i mamy nadzieję, że niebawem za naszym pośrednictwem będziecie mogli poznać ją jeszcze bardziej.

Baraże Euro 2024 - kiedy i z kim zagra Polska? Sensacyjny zwrot akcji potwierdzony!

Tak żyją żony i dziewczyny polskich piłkarzy. Anna Lewandowska, Celia Krychowiak, Agata Sieramska i ich luksusowe życie!