Dzień Singla 2021 - kiedy wypada i co to za święto?

Dzień singla
Autor: Pixabay.com

Zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2021 w ogóle cię nie obchodzą? Dowiedz się już teraz, kiedy w tym roku obchodzimy Dzień Singla. Skąd wzięło się to święto w Polsce i jaka jest jego tradycja? Data Dnia Singla 2021 i wszystkie najważniejsze informacje z nim związane znajdziecie poniżej!

Dzień Singla 2021 - kiedy wypada w tym roku? Odpowiedzi na te pytanie szuka większość osób, która nie znalazła lub nie chciała szukać w swoim życiu miłości. Dzień Singla zdaniem wielu jest ważnym świętem dla wszystkich tych osób, które nie obchodzą Walentynek. Jak wiemy dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami, jednak świętować będzie każdy, ponieważ chwilę po popularnych Walentynkach nadejdzie czas na manifestowanie życia w pojedynkę. Każdy, kto żyje sam z nieważne jakich przyczyn również może obchodzić ten wyjątkowy dzień, jeśli tylko ma na to ochotę. Dzień Singla jest świętem, które obchodzimy od 2005 roku. To ważna data dla wszystkich osób, które chcą pokazać światu radość ze swojej niezależności i dobre strony życia w pojedynkę.

Kiedy jest Dzień Singla 2021? Otóż data tego święta jest stała i wypada zawsze  jeden dzień po Walentynkach. Jako, że dzień zakochanych wypada 14 lutego, Dzień Singla obchodzony jest zatem 15 lutego.

Dzień Singla 2021 - kiedy? 

Dzień Singla 2021 wypada 15 lutego, a więc w tym roku będzie to poniedziałek. Ciekawostką związaną z Dniem Singla jest fakt, że dawniej dzień ten określany był mianem dnia starej panny i kawalera. Jednakże w dzisiejszych czasach życie w pojedynkę wcale nie uchodzi za coś gorszącego i rzucającego się w oczy. 

Kwiaty na Walentynki: co znaczą kolory kwiatów
Najnowsze