Mężczyzna z prezentami

i

Autor: Canva

Dzień Mężczyzny a Dzień Chłopaka 2022. Kiedy obchodzimy te święta?

2022-09-30 12:33

Przed nami hucznie celebrowany w Polsce i na świecie Dzień Kobiet. Co warte odnotowania, życzenia i podarunki, ale w innych dniach, przyjmują także panowie. W kalendarzu funkcjonują aż dwa dni poświęcone płci męskiej. Kiedy jest Dzień Chłopaka, a kiedy Dzień Mężczyzny? Czy to te same święta? Sprawdźcie najważniejsze informacje już teraz.

Dzień Chłopaka a Dzień Mężczyzny 2022 - kiedy obchodzimy te święta i co je różni? Ta informacja z pewnością przyda się wszystkim kobietom, które nie chciałby zapomnieć o złożeniu najserdeczniejszych życzeń wszystkim ważnym dla nich przedstawicielom płci męskiej. Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet jest jednym z najhuczniej celebrowanych świąt. Co roku pod kwiaciarniami ustawiają się prawdziwe kolejki. Panie, które chcą się odwdzięczyć za pamięć, mają ku temu aż dwie okazje. Otóż w kalendarzu znajdziemy zarówno Dzień Mężczyzny, jak i Dzień Chłopaka. Pierwszy z nich jest świętowany zimą, natomiast drugi jesienią. Co je różni? Kiedy należy złożyć życzenia partnerom i nie tylko?

Dzień Mężczyzny a Dzień Chłopaka 2022 - kiedy?

Dzień Mężczyzn obchodzony jest zaledwie dwa dni po Dniu Kobiet, czyli 10 marca. Znacznie większą popularnością cieszy się jednak świętowany 30 września Dzień Chłopaka. Różnica między tymi dwoma świętami wynika z wieku. Dzień Mężczyzn dotyczy dorosłych przedstawicieli płci męskiej, natomiast Dzień Chłopaka głównie nastolatków. Jesteśmy przekonani, że żaden z mężczyzn nie obrazi się, gdy otrzyma życzenia 30 września, a żaden z nastolatków, gdy dostanie je w marcu.

O co chodzi z JAKUBEM GRABOWSKIM? | ESKA XD - Ale to już było! #57