Dzień mężczyzny 2023 - kiedy i dlaczego warto go obchodzić?

i

Autor: CANVA

Dzień mężczyzny 2023 - kiedy i dlaczego warto go obchodzić?

2023-03-07 15:58

W ostatnich dniach dużo mówi się o Dniu Kobiet, w końcu wypada on już 8 marca. Niewiele osób wie, że w najbliższym czasie nie tylko panie obchodzą swoje święto. Mężczyźni również mogą liczyć na taką okazję. Kiedy dokładnie jest Dzień Mężczyzn 2023? Dlaczego warto go obchodzić? O tym przekonajcie się sami!

Choć Dzień Kobiet jest niezwykle popularnym świętem, które panie obchodzą każdego roku, nie można powiedzieć tego samego o Dniu Mężczyzn. Z jakiegoś powodu o tej okazji się zapomina. Znaczna część nie wie nawet, kiedy dokładnie wypada! Najprawdopodobniej dzieje się tak, gdyż już 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Warto jednak zwrócić uwagę również na to wydarzenie, w końcu szczere życzenia mogą wywołać najprawdziwsze uśmiechy na twarzach tatów, dziadków, narzeczonych, mężów czy chociażby kolegów z pracy. Jego data może być dla Was najprawdziwszym zaskoczeniem. Warto zacząć przygotowania!

Kiedy Wielkanoc 2023? W tym roku święta wypadają późno!

Shake Your Eska #18 | Man In Black

Kiedy Dzień Mężczyzn 2023?

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, kiedy wypada Dzień Mężczyzn 2023. Ku zaskoczeniu ludzi ma on miejsce już w marcu, naprawdę niedługi czas po Dniu Kobiet. Jego konkretna data to 10.03. Pamiętajcie, aby złożyć wtedy życzenia ukochanym panom. Ten gest z całą pewnością ich uraduje!

Zakaz telefonów w szkołach od września 2023. Minister Edukacji przedstawił szokujący plan

Jak obchodzić Dzień Mężczyzn 2023?

Dzień Mężczyzn 2023 zbliża się ogromnymi krokami. Nie ma tradycyjnego sposobu obchodów. Warto jednak złożyć życzenia tatom, dziadkom, ukochanym czy też kolegom z pracy. Oczywiście można się pokusić o prezent. Niespodziewany podarunek zdecydowanie wywoła uśmiech na twarzy. Warto obchodzić to święto. W ten sposób można pokazać najbliższym, że ciągle się o nich pamięta!

Sonda
Obchodzisz Dzień Mężczyzny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE