Dzień Matki 2020 - jaki prezent kupić na święto 26 maja? Mamy 5 propozycji!

2020-05-25 13:26
Dzień Matki 2020: jaki prezent kupić na święto 26 maja? Mamy 5 propozycji!
Autor: canva.com Dzień Matki 2020: jaki prezent kupić na święto 26 maja? Mamy 5 propozycji!

Dzień Matki to święto, kiedy składamy naszym rodzicielkom życzenia, a także obdarowujemy je różnymi prezentami, by podziękować za wszystko co mamy dla nas robią. Na ESKA.pl postanowiliśmy przedstawić Wam kilka propozycji i pomysłów na prezenty dla mam. Sprawdźcie, co może sprawić mamom uśmiech na twarzy.

Prezent na Dzień Matki - jaki wybrać? Wiele osób ma problem z wyborem dobrego prezentu dla swojej mamy. Mimo, że najczęściej wystarczą życzenia, to każdy z nas chce obdarować swoją ukochaną mamę czymś wyjątkowym. Niekiedy jednak trudno jest wybrać coś co zapierałoby dech w piersiach, ale również było przydatne. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie prezenty na dzień matki będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

Makijaż Taylor Swift! Zrób go i poczuj się jak gwiazda!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Prezenty na Dzień Matki - jaki prezent dać mamie?

Każdy z nas chciałby obdarować swoją mamę czymś wyjątkowym. Oprócz życzeń, najmłodsi również wręczają piękne laurki. Co jednak ze starszymi dziećmi? Jaki wybrać prezent? Oto nasze propozycje:

Propozycja 1

Piękny złoty wisiorek w kształcie nieskończoności. Taki prezent możecie znaleźć w sklepach internetowych. Koszt to około 111 złotych. 

Propozycja 2

Kwiaty są bardzo częstym pomysłem i idealnym prezentem. Jednak internetowe kwiaciarnie również oferują kosz słodkości. Takie gifty najczęściej kosztują od 90 do 139 złotych. 

Propozycja 3

Która mama nie lubi powspominać starych czasów oglądając zdjęcia? Teraz nie będzie musiała wyciągać albumu. Wystarczy, że spojrzy na lodówkę. Foto magnesy na dzień Matki ze zdjęciami to również bardzo dobry pomysł. Każda z naszych rodzicielek na pewno się ucieszy. Magnesy można zrobić samemu, bądź poszukać w internecie - koszt około 20-30 złotych. 

Propozycja 4

Jeżeli Wasza mama uwielbia emocje i dreszczyk adrenaliny, możecie sprezentować jej trochę droższy prezent. Skok ze spadochronem, to koszt od 700 złotych wzwyż. Jeżeli jednak nie możecie pozwolić sobie na taki wydatek, to przejażdżka sportowym autem wyniesie Was około 220 złotych. 

Propozycja 5

Fajnym prezentem dla mamy może okazać się… pluszowy miś ubrany w koszulkę ze zdjęciem. To upominek, który będzie przypominał mamie o miłości jaką ją darzymy. Koszt takiego misia to 70-80 złotych. 

Najnowsze