Dzień mamy 2022

i

Autor: pixabay.com Dzień mamy 2022

Dzień Matki 2022 - laurki i kartki z życzeniami. Skąd pobrać za darmo?

2022-05-25 16:24

Dzień Matki 2022 to wyjątkowy dzień dla wszystkich mam. Dzieci dzwonią z życzeniami, przyjeżdżają w odwiedziny lub kupują drobny upominek. Miłym dodatkiem mogą okazać się również personalizowane kartki lub laurki. Sprawdźcie, skąd pobrać te najpiękniejsze i najciekawsze zupełnie za darmo!

Kartki i laurki na Dzień Mamy to doskonały dodatek, który można odpowiednio spersonalizować, a później wydrukować i dołączyć do kwiatów lub pralin. Wtedy każda mama na pewno poczuje się wyjątkowo! Oczywiście najważniejsze jest to, aby o rodzicach pamiętać każdego dnia, a nie tylko od święta. Mimo wszystko, 26 maja to zawsze idealny pretekst, by zaprosić mamę na kawę, spacer lub w jakieś piękne miejsce. Zdarza się, że niektóre dzieci tego dnia nie mogą pojawić się bezpośrednio w swoim rodzinnym domu, więc składają życzenia telefonicznie, a nawet przez pocztę i Facebooka. Wtedy do miłych słów można dołączyć piękną kolorową kartkę. Przedstawiamy kilka stron, na których znajdziecie kilka ciekawych gotowych wzorów, a nawet takie, gdzie będziecie mogli zrobić własne!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jakie kwiaty kupić na Dzień Matki 2022? Jakie kwiaty na 26 maja 2022?

ILE WŁOŻYĆ DO KOPERTY [KOMUNIA, WESELE] | ESKA XD - Radio Eska #49

Kartki i laurki na Dzień Mamy 2022 - skąd pobrać za darmo?

Piękną laurkę lub personalizowaną kartkę dla swojej mamy można pobrać lub stworzyć od zera w internecie za darmo. Niesamowicie pomocna może okazać się Canva, która oferuje mnóstwo płatnych i darmowych szablonów do edycji. Dobrą alternatywą jest również kartkolandia, czy takie strony jak epocztówki i kartki4you. Wybraliśmy również kilka najciekawszych, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Gwarantujemy, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Sonda
Najlepszy prezent na Dzień Matki to: