Dzień Kota 2021 - jaka rasa kota pasuje do ciebie najbardziej? QUIZ

2021-02-17 9:07
kot
Autor: Pixabay.com

Dzień Kota obchodzimy 17 lutego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was jeden z bardziej uroczych quizów, który z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom mruczków! Sprawdźcie już teraz, jaka kocia rasa jest wam pisana! Z nią z pewnością stworzycie zgrany duet.

Dzień Kota 17 lutego miłośnicy mruczków będą chwalić się światu swoimi pupilami, a wszystkie media społecznościowe wzbogacą się o setki tysięcy zdjęć przesłodkich, uroczych kociaków! Z okazji zbliżającego się światowego Dnia Kota postanowiliśmy przygotować dla was wyjątkowy quiz, który powie wam, jaka rasa kota pasuje najbardziej do waszego charakteru. To właśnie z tym kotem tworzylibyście zgrany duet, a przecież nie bez powodu mówi się, że zwierzę jest najlepszym przyjacielem człowieka!

Sprawdź już teraz rozwiązując poniższy quiz, jakiej rasy mruczek pasowałby do ciebie najbardziej! Maine Coon, Sfinks, Ragdoll, a może kot bengalski? Dowiedz się tego już teraz i zachęć do zabawy również swoich znajomych. Być może quiz przekona ich do tych uroczych sierściuchów i postanowią przygarnąć pod swoje ramiona choć jednego? Miłej zabawy! 

Gadający kot | ESKA XD - Coś dobrego #7
Najnowsze