Dzień Kobiet z darmowymi filmami. Ladies Night na eskaGO [VIDEO]

2015-03-04 15:36

Filmy z okazji Dnia Kobiet za darmo, online i bez logowania. W pakiecie Ladies Night można znaleźć komedie i dramaty. Do łez wzruszą was bądź rozbawią: Brad Pitt, Sandra Bullock, Leonardo DiCaprio czy też John Depp.

Filmy na Międzynarodowy Dzień Kobiet można oglądać na eskaGO w ramach pakietu Ladies Night. Tam znajdziecie kilkanaście komedii, dramatów, filmów akcji. Nie brakuje w nich gwiazdorskiej obsady. W pakiecie Ladies Night znalazły się  filmy z Bradem Pittem (Ciemna Strona Słońca) czy też z Leonardo DiCaprio (Co Gryzie Gilberta Grape'a).

Wszystkie filmy są dostępne na eskaGO.pl za darmo, online i bez logowania. Dowiedz się coś więcej o filmach z tego pakietu:


Perfect 10 - to  komedia o pisarzu, którego zostawia dziewczyna. Nie zamierza on jednak rozpaczać po utracie dziewczyny. Postanawia odnaleźć swój ideał. Internet mu wskazuje erotyczną modelkę. Jednak odnalezienie ideału nie będzie wcale takie łatwe...

Fight Night  - w filmie akcji zobaczycie kobietę w ringu. A dokładniej ujrzycie w nim mistrzynię taekwondo Rebeccę Neuenswander w roli głównej. Grana przez nią Katherine Parker to dziewczyna, która potrafi dokopać facetom dwa razy większym od siebie.

Miłość To Nie Wszystko - przygotujcie chusteczki . W tym darmowym filmie zobaczyć można m.in. stewardessę Martinę, która postanawia zwrócić jednemu z pasażerów jego pamiętnik. Martinie już podczas lotu pasażer wpadł w oko, a teraz będą mieli okazję poznać się bliżej.

A już teraz eskaGO zachęca was do oglądania filmu Nie Zapomnij O Mnie. Film jest za darmo, online. Więcej filmów znajdziesz w pakiecie Ladies Night.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze