Dzień Chłopaka 2016 - co na prezent? Na ESKA.pl podpowiadamy, co kupić chłopakowi!

2016-09-28 13:05
Kadr z teledysku - Diana Vickers - The Boy Who Murdered Love
Autor: fot. YouTube Dzień Chłopaka 2015 - co na prezent? Co kupić chłopakowi? Podpowiadamy na ESKA.pl

Już 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka! Jeśli nie macie pomysłu na muzyczny prezent, to my służymy Wam pomocą! Jaki prezent chcieliby dostać chłopacy? Sprawdźcie na Eska.pl listę najbardziej pożądanych upominków! 

Dzień Chłopaka 2016: zastanawiacie się co na prezent? Co kupić chłopakowi? Wiemy o czym marzą wszystkie polskie chłopaki! Czasami wystarczą zwykłe życzenia, ale ten dzień poniekąd zobowiązuje do obdarowywania płci przeciwnej przez kobiet. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tą wiedzą. Zapewniamy, że na zrobienie chłopakowi niespodzianki nie wydacie dużo pieniędzy, a na pewno sprawicie mu dużą radość! 

KONKURS:

Dzień Chłopaka 2016: co na prezent? Co kupić chłopakowi? Muzyczny prezent?

Propozycji na zrobienie niespodzianki polskim chłopakom jest mnóstwo! My podpowiadamy, co najbardziej uszczęśliwi Panów, którzy uwielbiają muzykę. Wydając na dobry sprzęt grający lub na sprzęt do tworzenia muzy stracicie mnóstwo pieniędzy. Są inne sposoby, bardziej ekonomiczne sposoby na uszczęśliwienie chłopaka! Oto one:

  • To chyba najprostszy sposób na prezent dla chłopaka! W ostatnim czasie premierowo ukazało się mnóstwo ciekawych albumów np. nowy krążek Cleo, nowa płyta Red Hot Chilli Peppers. Na pewno na żaden z tych krążków nie wydacie więcej niż 50 zł!
  • Pomysłem na prezent może być także bilet na koncert!

Co jeszcze można kupić chłopakowi?

 

  • Dobrym prezentem na dzień chłopaka może być karta podarunkowa w postaci dostępu do serwisów streamingowych. Wszystko po to, by legalnie słuchać ulubionej muzyki! Taka niespodzianka nie powinna przekroczyć 30 złotych!
  • Z pewnością każdy chłopak lubi słuchać muzyki w najwyższej jakości. Najlepsze słuchawki zaczynają się w kwocie od 60 złotych. To prezent, który na pewno go uszczęśliwi! Jeżeli szukasz innych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka w Warszawie sprawdź tu >>
  • Tego wieczora kobieta może przygotować romantyczną kolację przy świecach. To również będzie dobry pomysł na prezent! Nie zapomnijcie o odpowiedniej oprawie muzycznej ;)

RW

Najnowsze