Nauczycielki z Bolesławca

i

Autor: print screen YouTube Nauczycielki z MSZ 1 w Bolesławcu

Dzień bez samochodu? Tak się nie da! Zobaczcie jak nauczycielki śpiewają w samochodzie

2015-09-22 14:37

Dzień bez samochodu 2015 - z tej okazji przypominamy nauczycielki i ich muzyczne nagranie z samochodu, które stało się hitem sieci. W jaki sposób  śpiewające nauczycielki z Bolesławca stały się hitem wakacji 2015? Przekonajcie się na ESKA.pl 

Śpiewające polskie nauczycielki w samochodzie hitem internetu - idealnym na Dzień bez samochodu 2015. Cztery nauczycielki z MZS 1 w Bolesławcu postanowiły sprawić niespodziankę swoim uczniom. Z tego względu tuż przed wakacjami 2015 nagrały wyjątkowy filmik, na którym wcielają się w najbardziej znane zespoły muzyczne XX i XXI wieku. Jak wypadła im muzyczna podróż w czasie? O tym możecie przekonać się sami klikając w nagranie video śpiewających nauczycielek, które umieściliśmy na końcu artykułu. W muzycznej podróży nauczycielek z MZS 1 w Bolesławcu znalazły się między innymi takie hity jak Call On Me, Somebody That I Used To Know, Help w wykonaniu zespołu The Beatles, We Will Rock You czy Beat It Michaela Jacksona. 

Kim są śpiewające nauczycielki z nagrania, które stało się hitem sieci? To cztery nauczycielki języków obcych z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Bolesławcu. Jak wyjaśnił dyrektor placówki teledysk powstał, jako niespodzianka dla uczniów. Klip wyszedł świetnie jednak nie jest to oryginalny pomysł nauczycielek. Już wcześniej w sieci pojawiło się nagranie z czterema kobietami, które ruszyły w muzyczną podróż w czasie. Chodzi o klip, który umieściły w sieci trzy koleżanki ukrywające się pod nazwą SketchShe. Oba nagrania wideo możecie obejrzeć i porównać poniżej artykułu: 

 

 

>>> Matura 2015: wyniki online. Gdzie i jak się zalogować?