Dzień babci i dziadka prezenty 2020 - jak zrobić je własnoręcznie?

2020-01-21 9:10
Dzień babci i dziadka prezenty - jak zrobić je własnoręcznie?
Autor: Fot. East News / Damian Klamka Dzień babci i dziadka. Ilustracja

Stylowy prezent na Dzień Babci i Dziadka wykonany własnoręcznie? To możliwe! Zobaczcie kilka prostych pomysłów na ESKA.pl.

Dzień Babci oraz Dzień Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. Wypada przygotować dla swoich najbliższych wyjątkowe prezenty. Oczywiście kwiaty i czekoladki są stosowne na każdą okazję, ale czasem lepiej być kreatywnym. Wasi najbliżsi z pewnością ucieszą się z ręcznie wykonanych podarków. Możecie je przygotować z dziećmi lub młodszym rodzeństwem. Dzięki nim te dni będą z pewnością wyjątkowe!

Dzień Dziadka - prezenty dla dziadka

Każdy dziadek ucieszy się z prezentów, które zrobią dla niego wnuki. Jeśli nie posiadacie zdolności manualnych postawcie na prosta klasykę. Oprawcie wasze wspólne zdjęcie w ładną ramkę, lub zamówcie kalendarz z rodzinnymi fotkami. Drzemie w was odrobina artyzmu? Zakupcie prostą, drewnianą ramkę. Możecie ją ozdobić przy pomocy różnych materiałów na przykład brokatowych klejów, muszelek i wstążek. Pięknie wyglądać będzie też pomalowana farbami na przykład w kropki lub paski. 

Dzień Babci - prezenty dla Babci

Babcię możecie ucieszyć na wiele sposobów. Prócz tradycyjnych kartek przygotujcie szkatułkę na drobiazgi. Proste, drewniane pudełeczka kupicie w internecie, salonach papierniczych, a nawet Empiku. Jak je ozdobić? Możecie wykorzystać techniki domowego decoupage. Nie potrzebujecie specjalnego papieru - wystarczą kolorowe serwetki. W ten sam sposób możecie ozdobić styropianowe serduszko. Przy pomoc szpilki przyczepcie do niego wstążeczkę. Babcia będzie mogła zawiesić je jako elegancką dekorację w pokoju. Powodzenia! 

Najnowsze