Dzieciak ze Stranger Things śpiewa Bruno Marsa

2017-11-06 17:07
Dzieciak ze Stranger Things śpiewa Bruno Marsa
Autor: fot. NPA/The Grosby Group/EAST NEWS Gaten Matarazzo

Bruno Mars w wykonaniu bohatera Stranger Things? Fani serialu na pewno nie zapomną tego coveru! Posłuchajcie na ESKA.pl!

Stranger Things to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali ostatnich lat! Historia dzieciaków stykających się z paranormalnymi zdarzeniami i rozwiązującymi zagadki przykuła przed telewizory miliony widzów na całym świecie! Nic dziwnego, że wzrosło też zainteresowanie młodymi aktorami wcielającymi się w bohaterów. Niedawno internauci odkryli nagranie pokazujące jak Gaten Matarazzo czyli serialowy Dustin śpiewa... Bruno Marsa!

Stranger Things - polski akcent ucieszy fanów serialu! >>

Niesamowity cover Bruno Marsa hitem internetu

Nagranie, na którym widzimy jak Dustin ze Stranger Things śpiewa Bruno Marsa pochodzi sprzed 4 lat czyli z czasów zanim jeszcze Gaten Matarazzo stał się sławny. Wideo pokazuje jak młody aktor wraz z wokalistką Natalie Weiss wykonuje When i was your man czyli wielki hit Bruno Marsa. Filmik stał się hitem internetu ale nie tylko ze względu na popularność Stranger Things. Każdy kto posłucha tego coveru przekona się bowiem, że Matarazzo jest po prost niesamowitym śpiewakiem!

Dla porównania posłuchajcie też oryginału Bruno Marsa:

Bruno Mars w Polsce 2018! Data, miejsce, bilety

Autor: brak danych

Bruno Mars wystąpi w Polsce! Szczegóły koncertu już teraz na ESKA.pl

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze