Dzieci piosenkarzy - jak wyglądają i czym się zajmują? Poszli w ślady rodziców?

2020-06-05 13:45
Katarzyna Pietras i Leon Myszkowski
Autor: VIPHOTO/East News / Piotr WYGODA/East News

Muzyka towarzyszyła im od dziecka, ale czy ich pociechom również? Już na ESKA.pl sprawdzamy, jak wyglądają i czym dokładnie zajmują się dzieci sławnych piosenkarzy! Czy poszli śladami rodziców i również pragną muzycznych występów na ogromnej scenie? Przekonajcie się sami!

Wielu znanych piosenkarzy z muzyką miało do czynienia już od małego. Pierwsze kroki w kierunku muzycznej kariery zaczynały się już we wczesnym dzieciństwie, a jak wygląda sytuacja w przypadku ich dzieci? Można byłoby wywnioskować, że dzieci dorosłych już piosenkarzy z pewnością pójdą śladami rodziców i również będą próbować swoich sił w muzycznym show-biznesie, jednak nie zawsze tak to wygląda. Okazuje się, że nie zawsze dzieci marzą o takim samym zawodzie, wręcz kompletnie decydują się na inną ścieżkę kariery, którą planują podążać przez następne lata swojej młodości. Już na ESKA.pl sprawdzamy, jak aktualnie wyglądają dzieci znanych piosenkarzy, a co najważniejsze, czym zajmują się na co dzień. 

Imiona dzieci gwiazd w Polsce

Pytanie 1 z 7
Kto nazwał córki Anastazja i Nadia?

Dzieci piosenkarzy - jak wyglądają i czym się zajmują? 

Leon Myszkowski jest synem popularniej, polskiej piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Choć jego pasją jest gotowanie, młody chłopak ma również w życiu dużą styczność z muzyką.  Na jego profilu można zobaczyć, jak produkuje i miksuje muzykę, do której świetnie bawi się młodsze pokolenie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Gościu malinowy Post udostępniony przez Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Georgia May Jagger to córka wybitnego, brytyjskiego artysty, Micka Jaggera. Ta przepiękna dziewczyna wcale nie wybrała kariery muzycznej, a zdecydowała się na modeling! Jest twarzą jednej z bardziej popularnych marek kosmetycznych, Rimmel, a także wiele razy współpracowała z wielkimi nazwiskami, typu Versace, Chanel czy też Vivienne Westwood. 

Katarzyna Pietras to córka polskiej wokalistki, Beaty Kozidrak. W swoim życiu również postawiła na śpiew i próbowała dogonić popularność w show-biznesie swojej mamy. Kasia próbowała sił w niejednym zespole rockowym, jednak żaden z nich nie odniósł większego sukcesu. 

Lily Collins to córka słynnego Phila Collinsa. Dziewczyna zdecydowała się na aktorstwo i jak się okazuje słusznie, ponieważ kamera dosłownie ją kocha! Lily Collins znana jest przede wszystkim z romantycznego filmu Love Rosie, w którym gra główną rolę. 

Allan Krupa to syn sławnej Edyty Górniak! Młody chłopak bez dwóch zdań odziedziczył muzyczny talent po swojej mamie. Próbuje swoich sił, jako DJ, a także uczy się grać na pianinie. 

Allan Krupa
Autor: VIPHOTO/East News
Marcin Sójka w Domowym Graniu! Poczujcie koncertowy klimat
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze