Dzieci piosenkarzy - jak wyglądają i czym się zajmują? Poszli w ślady rodziców?

2020-06-05 13:45 Patrycja Obarowska
Katarzyna Pietras i Leon Myszkowski
Autor: VIPHOTO/East News / Piotr WYGODA/East News

Muzyka towarzyszyła im od dziecka, ale czy ich pociechom również? Już na ESKA.pl sprawdzamy, jak wyglądają i czym dokładnie zajmują się dzieci sławnych piosenkarzy! Czy poszli śladami rodziców i również pragną muzycznych występów na ogromnej scenie? Przekonajcie się sami!

Wielu znanych piosenkarzy z muzyką miało do czynienia już od małego. Pierwsze kroki w kierunku muzycznej kariery zaczynały się już we wczesnym dzieciństwie, a jak wygląda sytuacja w przypadku ich dzieci? Można byłoby wywnioskować, że dzieci dorosłych już piosenkarzy z pewnością pójdą śladami rodziców i również będą próbować swoich sił w muzycznym show-biznesie, jednak nie zawsze tak to wygląda. Okazuje się, że nie zawsze dzieci marzą o takim samym zawodzie, wręcz kompletnie decydują się na inną ścieżkę kariery, którą planują podążać przez następne lata swojej młodości. Już na ESKA.pl sprawdzamy, jak aktualnie wyglądają dzieci znanych piosenkarzy, a co najważniejsze, czym zajmują się na co dzień. 

Dzieci piosenkarzy - jak wyglądają i czym się zajmują? 

Leon Myszkowski jest synem popularniej, polskiej piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Choć jego pasją jest gotowanie, młody chłopak ma również w życiu dużą styczność z muzyką.  Na jego profilu można zobaczyć, jak produkuje i miksuje muzykę, do której świetnie bawi się młodsze pokolenie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Gościu malinowy Post udostępniony przez Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Georgia May Jagger to córka wybitnego, brytyjskiego artysty, Micka Jaggera. Ta przepiękna dziewczyna wcale nie wybrała kariery muzycznej, a zdecydowała się na modeling! Jest twarzą jednej z bardziej popularnych marek kosmetycznych, Rimmel, a także wiele razy współpracowała z wielkimi nazwiskami, typu Versace, Chanel czy też Vivienne Westwood. 

Katarzyna Pietras to córka polskiej wokalistki, Beaty Kozidrak. W swoim życiu również postawiła na śpiew i próbowała dogonić popularność w show-biznesie swojej mamy. Kasia próbowała sił w niejednym zespole rockowym, jednak żaden z nich nie odniósł większego sukcesu. 

Lily Collins to córka słynnego Phila Collinsa. Dziewczyna zdecydowała się na aktorstwo i jak się okazuje słusznie, ponieważ kamera dosłownie ją kocha! Lily Collins znana jest przede wszystkim z romantycznego filmu Love Rosie, w którym gra główną rolę. 

Allan Krupa to syn sławnej Edyty Górniak! Młody chłopak bez dwóch zdań odziedziczył muzyczny talent po swojej mamie. Próbuje swoich sił, jako DJ, a także uczy się grać na pianinie. 

Allan Krupa
Autor: VIPHOTO/East News
Marcin Sójka w Domowym Graniu! Poczujcie koncertowy klimat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze