Dziarma zainspirowana metamorfozą Quebo! Czy zmieni swój wizerunek?

2020-02-25 14:00
Dziarma i Quebo
Autor: WBF/Jakub Kaminski/East News

Agata Dziarmagowska popularność zyskała dzięki pojawieniu się w telewizyjnym talent-show X Factor. Przez te wszystkie lata jej wizerunek znacznie się zmienił. Czy artystka ponownie zaskoczy swoich fanów i pójdzie w ślady znanego rapera Quebo? Będziecie zaskoczeni!

Obecnie Quebonafide jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Zdobył ogromny rozgłos dzięki hitowi Tamagotchi, który stworzył w duecie z Taco Hemingwayem. O powrocie Kuby, bo tak naprawdę się nazywa, zrobiło się głośno jakiś czas temu. Raper zaskoczył wszystkich publikując w sieci singiel Jesień z gościnnym udziałem swojej partnerki Natalii Szroeder. Pokazał w nim swój nowy wizerunek. Do tej pory Quebo kojarzony był z licznymi tatuażami, kolorowymi włosami i ekscentrycznymi stylówkami. Dzisiaj po tamtym raperze nie ma ani śladu. Zapowiadając nowy album ROMANTIC PSYCHO, artysta postanowił zmienić swoje oblicze na ciche i nieśmiałe. Pokazuje go, jako chłopaka, który jest nieco wycofany z życia codziennego. Ciemne włosy, okulary na nosie, brak tatuaży oraz błękitna koszulka polo – to nowy image rapera.

Dziarma – nowy wizerunek

Agata Dziarmagowska, która przybrała artystyczny pseudonim Dziarma, od swojego występu w programie X Factor przeszła wizerunkową zmianę. Od nastolatki z muzycznego talent-show stała się drapieżna wokalistką. Cukierkowy pop zastąpiła hip hopem oraz elektorniką. Pod nowym pseudonimem, Dziarma wypuściła dwa dobrze przyjęte single – Kawaii oraz Coolaid. Artystka kształtuje także swój wizerunek w mediach społecznościowych i tam dba o popularność. Agata bez wątpienia jest jedną z największych fanek Quebo. Nowy wizerunek rapera przypadł jej do gustu, na tyle, że wokalistka postanowiła także zmienić ponownie swój image. Wokalistka w przyszłości planuje podobną przemianę i tym samym promocję swojego nowego krążka. Czy Dziarma powróci do dawnej, grzecznej dziewczynki z X Factora i powtórzy sukces piosenki Mogę wszystko nic nie muszę? Obecnie hit z 2014 roku ma już ponad 12 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze