Viki Gabor

i

Autor: Alexey Vitvitsky/SPUTNIK Russia/East News

Dwa lata temu Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior. Jej metamorfoza zrobi wrażenie na każdym!

2021-11-24 15:44

Choć ciężko w to uwierzyć, to już dwa lata od chwili, kiedy Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Od tamtej pory w jej życiu wiele się zmieniło. Młoda artystka wydaje hit za hitem, a już za moment zaprezentuje kolejny singiel Toxic Love. Sprawdźcie, jak się zmieniła! Jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz?

Viki Gabor to dziś jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Trudno wyobrazić sobie, jak wyglądałaby jej kariera, gdyby nie Eurowizja Junior 2019. Dokładnie dwa lata temu, 24 listopada 2019 roku, dwunastoletnia wówczas piosenkarka pojawiła się na eurowizyjnej scenie w Gliwicach i porwała europejską publiczność, wykonując na żywo swój wielki hit Superhero. Wszyscy wstrzymali oddech, gdy okazało się, że Viki zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji jurorskiej. Dzięki imponującej liczbie 166 głosów od internautów, artystka pokonała reprezentanta Kazachstanu i znalazła się na samym szczycie. Zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 przeszło do historii. Polska jest bowiem jedynym krajem, który zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu. Co najważniejsze, udział w wydarzeniu otworzył nastolatce wrota do wielkiej kariery, która trwa do dziś. Już za moment gwiazda zaprezentuje swój kolejny singiel Toxic Love!

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

24 listopada to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu Viki Gabor. Jak młoda gwiazda wspomina swój udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019? Dowiecie się tego z naszego wywiadu, którego premiera już... 26 listopada! Gdzie? Oczywiście na ESKA.pl! By umilić wam oczekiwanie na materiał, przypominamy naszą rozmowę z artystką tuż po jej historycznym zwycięstwie na Eurowizji Junior.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY