Duet Vamero od hitu Rise Up wraca z hitem na jesień 2022! Niezwykły vibe w piosence Open Up

2022-09-16 9:37
Duet Vamero od hitu Rise Up wraca z hitem na jesień 2022! Poznajcie utwór Open Up
Autor: VAMERO / Andy Dust Duet Vamero od hitu Rise Up wraca z hitem na jesień 2022! Poznajcie utwór Open Up

Open Up, czyli najnowszy utwór VAMERO we współpracy z tureckim duetem - Arem Ozguc & Arman Aydin! Jak brzmi piosenka? Czy będzie hitem jesiennych imprez? Przekonajcie się i oceńcie sami już teraz.

Open Up, czyli propozycja od polsko-niemieckiego duetu VAMERO! Panów przedstawiać Wam raczej nie trzeba, gdyż na pewno znacie ich z eskowych hitów, takich jak Rise Up, Ghost, Bleeding Love, czy That Way! Chłopaki z VAMERO postanowili zaprosić do współpracy przy tym utworze bardzo popularny ostatnio duet z Turcji. Arem Ozguc i Arman Aydin to bardzo znani w Turcji DJ-e oraz producenci, którzy zasłynęli dzięki tiktokowemu hitowi, którym jest ich remiks utworu Astronaut In The Ocean - osiągnął on zawrotną liczbę ponad 450 milionów wyświetleń na Tiktoku.

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

Produkcje tureckiego duetu były supportowane przez takie legendy światowej muzyki klubowej, jak Tiesto, Martin Garrix czy David Guetta. Czy OPEN UP podbije parkiety już tej jesieni? Oceńcie słuchając utworu poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze