Maja i Leon

i

Autor: AKPA // YouTube Bądźmy Razem. TVP

gwiazdy

Duet na Eurowizji Junior 2023? Widzowie tego pragną! Leon Olek skradł serca widzów

2023-09-25 11:47

Wiemy już, to będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji Junior 2023. To Maja Krzyżewska. Nastolatka wygrała program "Szansa na sukces". Widzowie mają jednak nadzieję, że dziewczynka połączy siły ze swoim rywalem, Leonem Olkiem. Ich duet przyprawił o ciarki.

Eurowizja Junior 2023 - kto z Polski? Wszystko stało się jasne 24 września, kiedy to odbył się wielki finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023". Widzowie, do których należał ostateczny głos, zdecydowali, że do Nicei poleci Maja Krzyżewska. Nastolatka pokonała typowanego na zwycięzcę przez fanów konkursu Leona Olka i to właśnie ona wykona na eurowizyjnej scenie utwór "I Just Need A Friend". Tym razem przy okazji wyboru polskiego reprezentanta na JESC wprowadzono zmiany. Uczestnicy superfinału mieli do wykonania ten sam utwór. Gdy oficjalnie ogłoszono werdykt, Maja Krzyżewska zaprosiła Leona do wspólnego wykonania kawałka. To natomiast zrodziło wizję wysłania do Francji nie tylko triumfującej w finale programu nastolatki, a duetu. Tym bardziej, że utwór, jak wskazuje sam jego tytuł, mówi o przyjaźni. Widzowie "Szansy..." apelują o stworzenie z Mai i Leona duetu. 

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Maja i Leon na Eurowizję Junior?

To byłby strzał w dziesiątkę? Widzowie "Szansy na sukces" i fani Eurowizji apelują do TVP o wysłanie do Nicei duetu. Gdy Maja i Leon wykonali razem "I Just Need A Friend", okazało się, że utwór doskonale brzmi zaśpiewany na dwa głosy. 

- Proszę niech Maja pojedzie z Leonem, ten duet na końcu finału szansy to było coś cudownego🤩🔥🤯🫨❤️

- Maja i Leon w duecie!! świetnie razem brzmią a tekst piosenki świetnie pasuje🤌🏼

- Na końcu programu zaśpiewali razem i to moze być strzał w 10! Ta piosenką pasuje na duet🔥 Dwa potężne głosy razem! Leon z Mają na Eurowizję🙏

- Duet Maja i Leon by najbardziej pasował do tej piosenki, warto przemyśleć - czytamy.

Zgadzacie się? Chcielibyście, by Maja i Leon stanęli razem na scenie w Nicei?