Dua Lipa, Sam Smith i inne występy z Orange Warsaw Festival 2018, które przejdą do historii

2018-06-03 12:25
Dua Lipa, Sam Simth i inne koncerty Orange Warsaw Festival 2018, które przejdą do historii
Autor: fot. EAST NEWS Dua Lipa

Za nami Orange Warsaw Festival 2018! Wielkie emocje na koncertach zapewnili między innymi Dua Lipa i Sam Smith. Na ESKA.pl zobaczycie, które jeszcze występy przejdą do historii festiwalu.

Dua Lipa i Sam Smith - między innymi Ci artyści podbili publiczność Orange Warsaw Festival 2018. A które jeszcze koncerty przejdą do historii festiwalu? Podczas wydarzenia, które odbywało się w dniach 1 - 2 czerwca, wystąpili Taco HemingwayFlorence and the Machine, Axwell Λ Ingrosso i wielu innych wspaniałych artystów. Zanim emocje opadną, przypomnijmy sobie najważniejsze momenty Orange Warsaw Festival 2018.

CLEO NAGO! Teledysk Eva z odważnymi scenami [VIDEO]

Autor: brak danych

Cleo znów szokuje! W teledysku do jej najnowszej piosenki zatytułowanej Eva, polska gwiazda muzyki pojawiła się całkiem nago! Zobaczcie to na ESKA.pl.

Dua Lipa - supergwiazda Orange Warsaw Festival 2018!

Dua Lipa była niewątpliwie gwiazdą całego festiwalu. Na jej występ w Polsce czekało tysiące fanów rozkochanych w takich piosenkach jak IGDAF czy New Rules. Wokalistka nie zawiodła i dała wspaniałe show! Na scenie wykonała swoje największe przeboje, a równie wielkie zainteresowanie co sam koncert, wzbudziła jej stylizacja. Zobaczcie, jak Dua Lipa śpiewa New Rules na Orange Warsaw Festival 2018.

Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2018 zaczarował publiczność

Kolejną wielką gwiazdą był oczywiście Sam Smith. Twórca hitów Pray oraz Stay With Me, podobnie jak Dua Lipa, pojawił się pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2018. Jego koncert zgromadził pod sceną gigantyczna publiczność, a Sam docenił to między innymi poprzez wychodzenie do fanów.

Swoim głosem Sam Smith zaczarował publiczność zgromadzoną na torze Służewiec, a liczne wpisy internautów dowodzą, że był to jeden z najlepszych koncertów Orange Warsaw Festival 2018:

Zobaczcie, jak Sam Smith wykonuje One Last Song na Orange Warsaw Festval 2018:

Taco Hemingway i niespodziewany gość

Spośród występów polskich wykonawców wyróżnił się szczególnie koncert Taco Hemingwaya. Raper zgromadził pod sceną tłumy wiernych fanów, co widać na nagraniu z wykonania Nostalgii.

Taco Hemingway przygotował też dla swoich wielbicieli niespodziankę! W pewnym momencie na scenę zaprosił... QUEBONAFIDE! Szczegóły ich wspólnego występu poznacie klikając w poniższy odnośnik.

Quebonafide na Orange Warsaw Festival 2018 - niespodziewany występ rapera!

Autor: brak danych

Quebonafide zaskoczył wszystkich! Raper pojawił się niespodziewanie na scenie Orange Warsaw Festival 2018! Szczegóły jego występu poznacie na ESKA.pl.

Florence Welch na Orange Warsaw Festival 2018 - ulubienica publiczności

Florence Welch odwiedza Polskę regularnie i zawsze spotyka się z gorącym przyjęciem fanów. Tak było też podczas Orange Warsaw Festiva. Wokalistka zaprezentowała się dla naszej widowni z najlepszej strony. Zobaczcie żywiołowe wykonanie Queen of Peace & Long and Lost od Florence and the Machine.

Axwell Λ Ingrosso zamykają Orange Warsaw Festival 2018

Nie mogło być lepszego zakończenie Oragne Warsaw Festival 2018! Na scenie pojawili się Axwell Λ Ingrosso. Ich DJ-ski set rozpalił publiczność, która wracając z festiwalu długo jeszcze czuła rytm ich muzyki. Zobaczcie sam:

 

Najnowsze