Dua Lipa z przytupem kończy rok. Houdini najpopularniejszym hitem w Polsce!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa z przytupem kończy rok. "Houdini" najpopularniejszym hitem w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Dua Lipa ponownie jest najlepsza! "Houdini" najpopularniejszym hitem w Polsce!

2024-01-19 19:52

Dua Lipa z przytupem zakończyła 2023 rok lądując na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Pierwsze dwa tygodnie to jednak tendencja spadkowa, jeśli chodzi o zainteresowanie hitem "Houdini". Było miejsce piąte po spadku z pierwszego, a później miejsce trzecie i z trzeciego wraca na szczyt! Głosujecie 24/7 na ESKA.pl!

Trzecie notowanie Gorącej 20 Radia ESKA w 2024 za nami! Podsumowanie tego zestawienia zacznijmy nietypowo, bo od tego, co dzieje się w propozycjach do listy hitów ESKI. W tym roku mamy sporo świetnych nowości głównie, jeśli chodzi o klubowe brzmienia. Do propozycji dołącza hit "Whatever", pod którym podpisuje się Kygo i Ava Max, "Deep In Your Love" od Aloka, "Waking Up" od Felixa Jaehna, "Won't Forget You", za które odpowiada Jax Jones, czy "All My Life" od Tiesto i projektu Fast Boy. Zapominać nie można o utworze "Dangerous" Don Diablo czy "I Can't Be The Only One" od Sery i YouNotUs. W Gorącej 20 Radia ESKA, tak jak przez cały piątek, sobotę i niedzielę, Michu Sobkowski prezentuje Wam najciekawsze premiery, które trzeba znać. Wśród wartych uwagi kawałków wybrzmiała nowość od R3HABA pt. Jet Plane, nowa piosenka Kungsa i Davida Guetty "All Night Long", "You Love Who You Love" od Zary Larsson, "One By One" od Robina Schulza i Topic, czy chociażby mega imprezowy numer "Heaven Is A Place" od Tujamo! Zwracamy też waszą uwagę na nowość Armina van Buurena. Legenda muzyki trance skorzystał z doskonale znanej Wam melodii i stworzył utwór "Forever (Stay Like This).

Kungs, David Guetta i Izzy Bizu celebrują życie. Oto imprezowy hit "All Night Long"

Ray Dalton podnosi na duchu! Piosenka "All We Got" z ważnym przesłaniem

Kygo wrócił do starych brzmień! Whatever - piosenka Shakiry w odświeżonej odsłonie!

David Guetta niczym Krzysztof Ibisz. Niebywałe! Im starszy, tym przystojniejszy!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 19.01.2024

Najlepsze w tym artykule zostawiliśmy na deser, czyli podsumowanie listy hitów ESKI, w której walczy dwadzieścia najpopularniejszych hitów w Polsce. W trzecim tygodniu stycznia wygrała Dua Lipa, ale tuż za jej plecami uplasował się Kleks oraz masa doskonałych artystów w piosence "Całkiem nowa bajka". Podium zamknął sentymentalny David Guetta, który z Kim Petras stworzył utwór "When We Were Young". Za podium natomiast znalazła się Lanberry z piosenką "Dzięki, że jesteś", na piątkę w tym tygodniu spisał się Alan Walker i jego "Fire". Powody do niepokoju mają fani utworu "Stumblin In", który jeszcze niedawno był na szczycie. Spadł na miejsce 6.

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj!

Dwa hity wypadły i dwa zadebiutowały. W notowaniu powitaliśmy Marfa z utworem "Headphones" i w końcu Vixena i jego "Ne Rozumiju" na miejscu 16.

Gorąca 20 Radia ESKA: 1. Dua Lipa - Houdini