Dua Lipa, Madonna i Missy Elliot zapraszają do tańca! Imprezowa wersja Levitating HITEM?

2020-08-14 14:33 Rafał Wróblewski
Dua Lipa, Madonna i Missy Elliot zapraszają do tańca! Imprezowa wersja Levitating HITEM?
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa, Madonna i Missy Elliot zapraszają do tańca! Imprezowa wersja Levitating HITEM?

Dua Lipa zapowiada wydanie albumu Club Future Nostalgia! Pierwszym utworem zwiastującym wydawnictwo jest nowa wersja Levitating z gościnnym udziałem Madonny, Missy Elliot, za remix którego odpowiada the Blessed Madonna! Oceńcie utwór słuchając go już teraz - na ESKA.pl!

Dua Lipa zapowiedziała wydanie Club Future Nostalgia - albumu z remiksami piosenek z jej przebojowej płyty Future Nostalgia. Wydawnictwo, które powstało we współpracy z The Blessed Madonna, ukaże się w piątek, 28 sierpnia. Club Future Nostalgia to kolekcja remiksów z udziałem największych gwiazd, ale także undergroundowych bohaterów oraz największych, tanecznych talentów na świecie. Nad płytą czuwała i zmiksowała ją na wzór klasycznego mixtape'u The Blessed Madonna. Marea Stamper, jak naprawdę nazywa się artystka, to urodzona w Kentucky, adoptowana przez Chicago, a teraz rezydująca w Londynie DJ-ka i producentka, która jest jedną z najsławniejszych postaci na światowej klubowej scenie.

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dua Lipa, Madonna i Missy Elliot - nowa wersja Levitating

Club Future Nostalgia to eklektyczny, euforyczny miks łączący przeszłość i teraźniejszą. Spotkanie różnych muzycznych światów. House'owe klimaty z lat 90. współgrające z najlepszym popem 2020 roku. A wszystko z dodatkiem ejtisowego soulu i kilkoma nieprzyzwoitymi muzycznymi smaczkami. The Blessed Madonna czuwała nad remiksem Levitating z udziałem Missy Elliott i Madonny, który miał premierę 13 sierpnia. Na albumie znajdzie się również przygotowany przez Marka Ronsona remix Physical z Gwen Stefani

Te ostatnie miesiące były surrealistycznym doświadczeniem. Oglądałam was wszystkich tańczących i urządzających imprezy na Zoomie do piosenek z Future Nostalgia i czułam się, jakbyśmy byli razem w klubie. Sprawiało mi to wielką radość, choć oczywiście wolałabym wykonywać te utwory na żywo. Wtedy jednak zdecydowałam, że z pomocą The Blessed Madonna, dodam tym nagraniom nieco bardziej klubowego charakteru i tak powstał mixtape "Club Future Nostalgia". Zaprosiliśmy kilkoro przyjaciół, kilka legend, by dołączyli do naszej zabawy. Królowe Missy Elliott i Madonna towarzyszyły mi więc w absolutnie epickim remiksie "Levitating", a moja idolka Gwen Stefani i genialny Mark Ronson połączyli siły, wznosząc "Physical" na wyższy poziom. A to jeszcze nie koniec imprezy, kilka niespodzianek jeszcze przygotowałam

 - opowiada Dua. Na płycie pojawia się wielu idoli Duy Lipy, w tym takie ikony jak Missy Elliott, Gwen Stefani i Mark Ronson. Co mówią o współpracy właśnie ci artyści?

Jestem niezwykle wdzięczna, że Dua zaprosiła mnie do udziału w tej płycie i jestem zachwycona ejtisowym klimatem jej muzyki. Kiedy jej ludzie podesłali mi nagranie, od razu wiedziałam, że to czysty ogień i z miejsca nagrałam swój wers. Dua posłuchała, zachwyciła się i oto jest - komentuje Missy Elliott
 
- Byłam bardzo podekscytowana, kiedy Dua zaproponowała współpracę z Markiem Ronsonem przy jej remiksie Physical. -Club Future Nostalgia to epicka, taneczna impreza, a ja się cieszę, że w niej uczestniczę - mówi Gwen Stefani.
 
- Zasadniczo nie zajmuję się remiksami, ale Dua to moja ziomalka - przyznał Mark Ronson. - Zależało mi, by zrobić dla niej coś wyjątkowego i zmienić piosenkę w coś całkiem innego. Chciałem, by brzmiało to jak zupełnie nowy utwór. A kiedy usłyszałem Gwen, ten jej kultowy wokal, byłem wniebowzięty. Kapitalna sprawa.

Najnowsze