Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński łączą siły! Efektem bujający numer Nigdy sam

2020-08-14 12:08 Rafał Wróblewski
Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński łączą siły! Efektem bujający numer Nigdy sam
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński łączą siły! Efektem bujający numer Nigdy sam

Sarius, BARANOVSKI i Jakub Józef Orliński w jednym numerze! Wyjątkowa, druga, odsłona Pepsi Taste The Beat już dostępna. Jak brzmi następca hitu Tam gdzie wy? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl!

Nigdy sam to druga, po hitowym Tam gdzie Wy (Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe), muzyczna odsłona projektu Pepsi Taste The Beat. Produkcją ponownie zajął się Sir Mich, a do współpracy zaprosił skład, który powstać mógł wyłącznie w ramach tej platformy. Pierwszy z elementów tej zaskakującej układanki to Sarius, topowy polski raper, który w ciągu ostatnich lat szturmem podbił rodzimą scenę. Kolejny to BARANOVSKI, odkrycie i wielka nadzieja ambitnego popu. Dopełnieniem tego absolutnie magicznego tria jest udział wielokrotnie nagradzanego i zachwycającego cały świat kontratenora - Jakuba Józefa Orlińskiego. Nigdy Sam to pulsujący, zarażający pozytywną energią kalejdoskop talentów.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nigdy sam - piosenka Sariusa, Baranovskiego i Orlińskiego

Wydawcą utworu jest Warner Music Poland, a za realizację klipu w reżyserii Marcina Starzeckiego odpowiada Papaya Films. 

Pepsi Taste The Beat to ponadczasowy projekt muzyczny dla tych, którzy kochają muzykę, mają swój smak, cenią swój gust i nakręcają się energią, jaka drzemie w bicie. To tu zrywamy z rutyną, odkrywamy nieodkryte, doceniamy swoje zajawki, kultywujemy spontan i podążamy za pasjami! Poznaj nieoczywiste kolaboracje artystów i zaskakujący mix brzmień ponad gatunkami. Poznaj nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Daj się ponieść miejskiemu brzmieniu. Spróbuj tego niekonwencjonalnego podejścia do tematu. Tak brzmi lifestyle.

Najnowsze