Dua Lipa ma za dużo zębów. Polscy dentyści zajęli się tym, czy to ma wpływ na jej talent wokalny

2018-03-24 13:23
Dua Lipa ma za dużo zębów. Polscy dentyści zajęli się tym czy to wpływa na jej talent wokalny
Autor: Fot. twitter/@DUALIPA Zdjęcie z twittera

Czy za duża ilość zębów może pomoc w śpiewie? Dentyści w Polsce dokładnie przebadali jej zgryz. Co odkryli? Przeczytajcie na ESKA.pl

Dua Lipa jest postacią rozpoznawalną już na całym świecie. Jej piękny głos rozbrzmiewa kilka razy dziennie niemal w każdym radiu. Brytyjska wokalistka cieszy się bardzo dużą popularnością również w naszym kraju. Artystka chętnie dzieli się z fanami również ciekawostkami ze swojego prywatnego życia. Niedawno na Twitterze opublikowała zdjęcie, które zainteresowało polskich dentystów. 

Kierowca i staruszka pokazali klasę! Tak powinniśmy zachowywać się na drodze

Autor: brak danych

  Czy zawsze pamiętacie o kulturze jazdy? Jak często w pośpiechu przecinacie pasy ignorując ludzi czekających od dawna na przejściu? A może jesteście z tych pieszych, którzy uważają, że każdy kierowca ma obowiązek wiedzieć, co zamierzacie zrobić? Spokojnie, to się moż

Dua Lipa - co jej dolega?

Okazuje się, że artystka ma za dużo zębów! Cierpi na tak zwaną hiperdoncję o czym poinformowali na infdent24.pl polscy dentyści. Dokładnie przeanalizowali problem artystki. Objawia się on dodatkowym zębem - w jej przypadku jest to druga górna dziewiątka! Wokalistka ma zatem 33 zęby.

Dua Lipa - czy więcej zębów wpływa na jej głos? 

Hiperdoncja dotyka zaledwie 0,22 % populacji na świecie. Teoretycznie jest możliwe, że ma to wpływ na sposób wymowy wokalistki, a nawet technikę śpiewania. Najprawdopodobniej nie jest to jednak tajemnica jej talentu. Dentyści uważają, że po prostu nie ma z tego powodu żadnych dolegliwości. Zdjęcie zamieszczone przez Dua Lipę na Twitterze możecie obejrzeć poniżej: 

 

Najnowsze