Dua Lipa, Billie Eilish i inni w nowej EPcę od Pantatonix!

2020-06-26 13:15 PO.
Pentatonix At Home
Autor: Sony Music Poland

Pentatonix prezentują EPkę At Home. Projekt składa się z 6 nowych aranżacji kawałków takich artystów jak: The Weeknd, Billie Eilish, Dua Lipa, Clean Bandit czy The Cranberries. Ciekawostką jest utwór Home, który jest mashupem 13 kawałków o domu. Pełna lista utworów z albumu już na ESKA.pl!

Trzykrotni zwycięzcy nagrody Grammy - Pentatonix prezentują EPkę At Home. Projekt składa się z 6 nowych aranżacji kawałków takich artystów jak: The Weeknd, Billie Eilish, Dua Lipa, Clean Bandit czy The Cranberries. Ciekawostką jest utwór Home, który jest mashupem 13 kawałków o domu. Da się tam usłyszeć takich muzyków jak : Madness, Michael Bublé, Fifth Harmony, Flo Rida, Ozzy Ozbourne, Mötley Crüe oraz wielu innych. Wszystkie teledyski z EPki były zaaranżowane i nagrane podczas kwarantanny. Aranżacja, nagrywanie utworów na EPkę i teledysków do nich, będąc bez członków swojego zespołu i bez producenta było ogromnym i jednocześnie dziwacznym wyzwaniem. Wszyscy inspirowaliśmy się przez ostatnie miesiące wytrwałością, kreatywnością i pomysłowością ludzi z całego świata. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy się podzielić z naszymi fanami tą muzyką i tymi klipami. Nie mogliśmy się doczekać, żeby wreszcie usłyszeli nasze nowe kompozycje!  - mówi Scott Hoying.

 

Spis treści

  1. Pentatonix - więcej o zespole
  2. Pentatonix: At Home - lista utworów

Pentatonix - więcej o zespole

Pentatonix podczas swojej kariery zdobył trzykrotnie nagrodę Grammy oraz sprzedał 10 milionów albumów na całym świecie. Kanał grupy na Youtubie ma ponad 18 milionów subskrypcji i 4,5 miliardy odsłon. Ich pierwszy album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Dodatkowo dziewięć z albumów trafiło do pierwszej dziesiątki  Billboard 200 (w tym dwa albumy na #1 miejscu) oraz zdobyło status platynowej lub złotej płyty w Stanach Zjednoczonych. Zespół miał zagrać koncert w Warszawie 13 marca, ale ze względu na pandemię został przełożony. Już niedługo więcej informacji na ten temat.

Pentatonix: At Home - lista utworów

  1. Home (Medley)
  2. Blinding Lights (The Weeknd cover)
  3. When the party’s over (Billie Eilish cover)
  4. Break My Heart (Dua Lipa cover)
  5. Cologne (Clean Bandit cover)
  6. Dreams (The Cranberries cover)

Najnowsze