Burger drwala

i

Autor: Canva

Drwal w McDonald's DŁUŻEJ! Wiemy, kiedy zniknie z oferty

2023-02-01 10:52

Do kiedy jest Drwal w McDonald's? Jak się okazuje, kultowa kanapka z panierowanym serem będzie gościć w ofercie popularnej restauracji znacznie dłużej, niż zwykle. Klienci Maka zostali poinformowani o dacie, kiedy burger zostanie wycofany ze sprzedaży na kolejne miesiące. To już dosłownie ostatnie dni na jego spróbowanie.

Drwal 2023 - do kiedy w sprzedaży? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Wbrew informacjom, jakie pojawiły się w sieci, że popularny burger zniknie z oferty restauracji 24 stycznia, kanapka jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Popularny i dostępny w kilku wariantach smakowych burger z panierowanym serem nie bez powodu nazywany jest przez producentów lepszą stroną zimy. Co roku, kiedy Drwal debiutuje w listopadzie po wielu miesiącach przerwy, w lokalach McDonald's gromadzą się tłumy. Widząc niesłabnące zainteresowanie zimową kanapką, właściciele sieci fast-food postanowili przedłużyć jej obecność w ofercie. Klienci McDonald's otrzymali specjalną informację z dokładną datą zakończenia promocji. Czasu na skosztowanie legendarnego Drwala jest już coraz mniej!

Instagram niczym Gadu-Gadu. Nowa opcja w serwisie mocno zadziwia

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Drwal 2023 - do kiedy?

Fani Drwala mają powody do radości. Jak już wiemy, zimowa kanapka McDonald's będzie dostępna w sprzedaży aż do Walentynek, 14 lutego. Po tym dniu burger zniknie z oferty i powróci dopiero w okolicach listopada 2023 roku. Z pewnością jego pojawienie się wywoła, zresztą jak zawsze, niemałe poruszenie.

Sonda
Chciałbyś, żeby drwal był w ofercie na stałe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE