Drużyna Edyty Górniak mocno się wspiera. Uczestnicy są szczerzy do bólu!

2020-11-24 12:45 Ewelina Kulasza
Edyta Górniak
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP Edyta Górniak

Cztery drużyny i utalentowani artyści. To oni powalczą o wejście do ścisłego finału jedenastej edycji The Voice of Poland. Kto to będzie? Dowiemy się już niedługo. Zanim jednak do tego dojdzie,internauci mogą zobaczyć jak uczestnicy show mocno się wspierają. Nie dość, że są szczerzy do bólu, to jeszcze widać, że zawiązała się między nimi prawdziwa więź. Więcej przeczytacie na ESKA.pl.

Jedenasta edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Drużyny niestety zaczynają się kurczyć, ale taki jest regulamin programu. Za nami ekscytujące Przesłuchania w Ciemno, Bitwy uczestników, Nokauty, a także ćwierćfinał. Każdy uczestnik programu pokazał się z jak najlepszej strony. Były łzy szczęścia, smutku, ale także powroty uczestników ze względu na pandemię. Do programu została przywrócona Martyna Zygadło, która walczyć będzie o miejsce w finale. Właśnie teraz przyszła pora na muzyczny półfinał The Voice i wyłonienie oficjalnych finalistów tegorocznej edycji. W sobotę 28 listopada, zobaczymy po dwóch uczestników na scenie z każdego teamu.

O tym, kto znajdzie się w finale decydować będą właśnie trenerzy - Michał Szpak, Edyta Górniak, Tomson i Baron, a także Urszula Dudziak. Uczestnicy show choć ze sobą konkurują, to w sieci można zobaczyć jak mimo to mocno wzajemnie się wspierają! Idealnym dowodem na to jest drużyna Edi, która nie szczędzi sobie miłych słów!

Drużyna Edyty Górniak - uczestnicy się wspierają

Uczestnicy The Voice of Poland szczerzy 'do bólu', aż miło się na to patrzy! Pod zdjęciem na Instagramie Ani Nadkiernicznej posypały się gratulacje, że przeszła do kolejnego odcinka show. Post skomentowali także jej przeciwnicy z drużyny, którzy jak widać wzajemnie się wspierają... i mocno się lubią! Najlepsze - napisał Ignacy Błażejowski pod zdjęciem Ani Nadkiernicznej. Na komentarz chłopaka odpowiedziała także druga Ania z ich drużyny, która odpisała mu Kochamy Cię! Ania Gąsienica-Brycyn wypowiedziała się również ciepło w stronę koleżanki z teamu. Jej komentarz jest mocno rozczulający.

- Moja kochana Ania,jesteśmy w tym razem, zawsze będę Cię wspierać bo jesteś wspaniałą wokalistką i jedną z najbardziej kochanych osób jakie poznałam w swoim życiu, naprawdę! Dziękuje, że jesteś! - Ania Gąsienica-Byrcyn

Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland 11 zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak [WIDEO]
Najnowsze