Drivers License w wersji męskiej robi wrażenie. Czegoś takiego jeszcze nie było!

2021-02-27 18:56 Ewelina Kulasza
Drivers License
Autor: screen z YouTube/Olivia Rodrigo, Conor Maynard

Olivia Rodrigo wydając w styczniu piosenkę Drivers License podbiła dosłownie cały świat. Jak to w przypadku hitów bywa, również i jej numer doczekał się sporo coverów. Choć mogłoby się wydawać, że tylko dziewczyny podejmą się śpiewania sentymentalnego singla, to jak się okazuje zrobili to również panowie. Posłuchajcie Drivers License w wersji męskiej. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Drivers License w wersji męskiej robi wrażenie. Czegoś takiego jeszcze nie było! Olivia Rodrigo to siedemnastolatka, która ma szansę stać się muzycznym odkryciem i gwiazdą 2021 roku. To wszystko za sprawą jej singla Drivers License, który zadebiutował w sieci dokładnie 8 stycznia tego roku. Sentymentalnym brzmieniom towarzyszy oczywiście teledysk, który od razu przyciąga uwagę niejednego widza. Co ciekawe, klip w ciągu jednego miesiąca wygenerował ponad 130 milionów odsłon, a ta liczba cały czas rośnie! Olivia Rodrigo jest prawdziwą szczęściarą. Nie dość, że wystarczył jeden singiel by pobić wszelkie rekordy w branży muzycznej, to jeszcze doczekała się ogromnej rzeczy fanów, a także cudownych coverów. Każdy jest inny, ale ma coś w sobie i co ciekawe, nie jej kawałka na warsztat nie wzięły same kobiety, ale również mężczyźni!

Piosenki, które są do siebie podobne

Drivers License w wersji męskiej - cover

Drivers License w wersji męskiej? Czemu nie! Do odważnych świat należy, czyli między innymi do Conora Maynarda, który wziął na warsztat numer Olivii Rodrigo i stworzył cover, jakiego jeszcze nie było. Wykonanie Brytyjczyka zgromadziło ponad 3 miliony odsłon na YouTube, a w komentarzach nie ma końca pozytywnych słów w jego stronę. Co ciekawe, również Polak zdecydował się zaśpiewać Drivers License na TikToku, czym oczarował odbiorców. Mowa o Oskarze Cyms, który brał udział w 2020 roku w konkursie Talentobranie, pod patronatem Radia ESKA. Poniżej możecie posłuchać, jak Conor ale i również Oskar, poradzili sobie z numerem Drivers License. Ciarki gwarantowane!

Najnowsze